Zasilacz laboratoryjny ZHAOXIN KXN-20200D
Wysokowydajny regulowany impulsowy zasilacz laboratoryjny 20V/200A z cyfrowymi miernikami obu wielkości, wskazaniem limitu prądu i OVP (zabezpieczenie nadnapięciowe), OCP (zabezpieczenie nadprądowe, OHP (zabezpieczenie przed przegrzaniem). Jest to zasilacz impulsowy i dlatego nie jest tak ciężki jak inne zasilacze o tej samej mocy wyjściowej wyposażone w klasyczny transformator. Kolejnym korzystnym argumentem przemawiającym za zasilaczem impulsowym jest jego wysoka sprawność.
Wysoka wydajność prądowa tego urządzenia sprawia, że jest to wszechstronny zasilacz do wszystkich zastosowań laboratoryjnych; w szczególności do testowania i debugowania urządzeń, które mają być zasilane z baterii do 16 V w rzeczywistej pracy. Wysokie wymagania prądowe w tej kategorii urządzeń to na przykład rozruszniki do silników spalinowych, silniki prądu przemiennego do zastosowań modelarskich, źródła światła o dużej mocy do bezpiecznego napięcia i wzmacniacze samochodowe lub wzmacniacze końcowe mocy do montażu w samochodach. Specjalną kategorię zastosowań laboratoryjnych reprezentują np. wanny do galwanizacji z dużymi elektrodami lub wykorzystanie zasilacza do szybkiego nagrzewania materiałów metalowych przez przepływ prądu elektrycznego; w przypadku zwarcia zasilacz może być używany zasadniczo jako bardzo precyzyjna spawarka.
Zasilacz stabilizowany posiada moc wejściową ponad 4kW i jest w stanie utrzymać stabilne napięcie na zaciskach wyjściowych w pełnym zakresie regulacji (0-20V) aż do obciążenia stanowiącego rezystancję 0,1 Ohm. Uwaga - aby wykorzystać pełną moc, zasilacz musi być podłączony do obwodu 230V zabezpieczonego wyłącznikiem 20A. Zabezpieczenie 16A nie pozwoli na wykorzystanie pełnej mocy zasilacza, tj. poboru większego niż ok. 170A przy ustabilizowanym napięciu wyjściowym 20V.
Zainteresował Cię ten produkt?
Kod produktu:
101326
Towar w drodze
Cena: 70848.00
Dostupnost: Towar w drodze 2026-07-14T18:18:27+02:00
Cena z VAT Cena bez VAT
szt.
Mohlo by Vás dále zajímat
Niezwykle wydajny impulsowy zasilacz laboratoryjny 15V/100A z miernikami ditheringu dla obu wielkości, wskazaniem limitu prądu i zabezpieczeniem OVP (Over Voltage Protection), OCP (Over Current Protection, OHP (Over Heat Protection). Jest to zasilacz impulsowy i dlatego nie jest tak ciężki jak inne zasilacze o tej samej mocy wyjściowej wyposażone w konwencjonalny transformator.
Kup
na stanie6-25 szt.
Kod:
100002
Kup
na stanie2-5 szt.
Kod:
Przełączany zasilacz regulowany o napięciu 0-15V i prądzie 0-20A z aktywnym chłodzeniem.
na stanie2-5 szt.
Regulowany zasilacz impulsowy DC o napięciu 0-15V i prądzie 0-50A z aktywnym chłodzeniem. Zasilacz jest przystosowany do obciążenia prądem ciągłym 50A przy dowolnej ustawionej wartości napięcia na zaciskach wyjściowych. Chłodzenie elementów stabilizujących zapewnia wbudowany wentylator. W przypadku zastosowań wymagających dużych obciążeń prądowych, zaciski przewodów zasilających znajdują się z tyłu obudowy. Potencjometr wieloobrotowy umożliwia wygodną regulację napięcia.
Niezwykle wydajny, regulowany impulsowy zasilacz laboratoryjny 30V/100A z cyfrowymi miernikami obu wielkości, wskazaniem limitu prądu i zabezpieczeniem OVP (Over Voltage Protection), OCP (Over Current Protection, OHP (Over Heat Protection). Jest to zasilacz impulsowy i dlatego nie jest tak ciężki jak inne zasilacze o tej samej mocy wyjściowej wyposażone w klasyczny transformator.
Towar w drodze
Wysokowydajny przełączany zasilacz laboratoryjny 30V/30A z miernikami ditheringu zarówno dla ilości, jak i wskazania limitu prądu. Jest to zasilacz impulsowy i dlatego nie jest tak ciężki jak inne zasilacze o tej samej mocy wyposażone w klasyczny transformator.
na stanie6-25 szt.
3060D to przełączany zasilacz laboratoryjny 30V/60A z cyfrowymi miernikami obu wielkości, wskazaniem limitu prądu i zabezpieczeniem OVP (Over Voltage Protection), OCP (Over Current Protection, OHP (Over Heat Protection).