Zasilacz laboratoryjny KXN-30100D 0-30V/100A
Niezwykle wydajny, regulowany impulsowy zasilacz laboratoryjny 30V/100A z cyfrowymi miernikami obu wielkości, wskazaniem limitu prądu i zabezpieczeniem OVP (Over Voltage Protection), OCP (Over Current Protection, OHP (Over Heat Protection). Jest to zasilacz impulsowy i dlatego nie jest tak ciężki jak inne zasilacze o tej samej mocy wyjściowej wyposażone w klasyczny transformator.
Kod produktu:
100010
Towar w drodze
Cena: 29889.00
Dostupnost: Towar w drodze 2026-07-14T18:18:23+02:00
Cena z VAT Cena bez VAT
szt.
Zasilacz stabilizowany posiada moc wyjściową 3kW i jest w stanie utrzymać stabilne napięcie na zaciskach wyjściowych w pełnym zakresie regulacji (0-30V) aż do obciążenia stanowiącego rezystancję 0,3 Ohm. Uwaga - zasilacz musi być podłączony do obwodu 230V zabezpieczonego wyłącznikiem 16A. Wyłącznik 10A nie pozwoli na wykorzystanie pełnej mocy zasilacza tj. poboru 100A przy ustabilizowanym napięciu 30V na zaciskach wyjściowych.
Maksymalne obciążenie zacisków wyzwalacza:
Przednie zaciski maks. 10A
Tylne zaciski do pełnych 100A.
Parametry
Źródło laboratoryjne
Typ źródłaprzełączony
Podłączanie do komputeranie
Symetryczne zasilanienie
Tryb źródłowyCC (prąd stały)CV (stałe napięcie)
Miernikicyfrowy
Dokładność pomiaru napięcia± 1 %
Dokładność pomiaru prądu± 1 %
Tętnienie napięcia< 0,5% Vout
Izolacja galwaniczna od sieci zasilającejtak
Odporność izolacji> 20MΩ
Temperatura robocza-20°C do 50°C
Napięcie zasilania230V/50Hz
Wymiary (szerokość - wysokość - głębokość) [mm]260-168-380 mm
Waga opakowania [kg]:9 kg
Więcej parametrów
Źródło laboratoryjne
Typ źródłaprzełączony
Podłączanie do komputeranie
Symetryczne zasilanienie
Miernikicyfrowy
Dokładność pomiaru prądu± 1 %
Tętnienie napięcia< 0,5% Vout
Odporność izolacji> 20MΩ
Napięcie zasilania230V/50Hz
Waga opakowania [kg]:9 kg
Niezwykle wydajny impulsowy zasilacz laboratoryjny 15V/100A z miernikami ditheringu dla obu wielkości, wskazaniem limitu prądu i zabezpieczeniem OVP (Over Voltage Protection), OCP (Over Current Protection, OHP (Over Heat Protection). Jest to zasilacz impulsowy i dlatego nie jest tak ciężki jak inne zasilacze o tej samej mocy wyjściowej wyposażone w konwencjonalny transformator.
Kup
na stanie6-25 szt.
Kod:
100002
Kup
na stanie2-5 szt.
Kod:
Przełączany zasilacz regulowany o napięciu 0-15V i prądzie 0-20A z aktywnym chłodzeniem.
na stanie2-5 szt.
Regulowany zasilacz impulsowy DC o napięciu 0-15V i prądzie 0-50A z aktywnym chłodzeniem. Zasilacz jest przystosowany do obciążenia prądem ciągłym 50A przy dowolnej ustawionej wartości napięcia na zaciskach wyjściowych. Chłodzenie elementów stabilizujących zapewnia wbudowany wentylator. W przypadku zastosowań wymagających dużych obciążeń prądowych, zaciski przewodów zasilających znajdują się z tyłu obudowy. Potencjometr wieloobrotowy umożliwia wygodną regulację napięcia.
Wysokowydajny przełączany zasilacz laboratoryjny 30V/30A z miernikami ditheringu zarówno dla ilości, jak i wskazania limitu prądu. Jest to zasilacz impulsowy i dlatego nie jest tak ciężki jak inne zasilacze o tej samej mocy wyposażone w klasyczny transformator.
na stanie6-25 szt.
3060D to przełączany zasilacz laboratoryjny 30V/60A z cyfrowymi miernikami obu wielkości, wskazaniem limitu prądu i zabezpieczeniem OVP (Over Voltage Protection), OCP (Over Current Protection, OHP (Over Heat Protection).