Wysokowydajny przełączany zasilacz laboratoryjny 30V/30A z miernikami ditheringu zarówno dla ilości, jak i wskazania limitu prądu. Jest to zasilacz impulsowy i dlatego nie jest tak ciężki jak inne zasilacze o tej samej mocy wyposażone w klasyczny transformator.
inne korzystne argumenty przemawiające za zasilaczem impulsowym to niższe rozpraszanie mocy cieplnej, zupełnie inna charakterystyka tętnień i niskie wymagania dotyczące jakości sieci 230V. Z drugiej strony, może nie być odpowiedni do zasilania aplikacji wrażliwych na zakłócenia, takich jak stacje radiowe - w tym przypadku zalecamy stosowanie zasilaczy transformatorowych. Do stałego podłączenia przewodów zasilających z wyjścia zasilacza można użyć zacisków z tyłu.
Parametry
| Źródło laboratoryjne |
|---|
| Podłączanie do komputera | nie |
| Symetryczne zasilanie | nie |
| Tryb źródłowy | CC (prąd stały)CV (stałe napięcie) |
| Mierniki | cyfrowy |
| Dokładność pomiaru napięcia | ± 1 % |
| Dokładność pomiaru prądu | ± 1 % |
| Izolacja galwaniczna od sieci zasilającej | tak |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Wymiary (szerokość - wysokość - głębokość) [mm] | 200-160-360 mm |
| Waga opakowania [kg]: | 4.3 kg |
Więcej parametrów
| Źródło laboratoryjne |
|---|
| Podłączanie do komputera | nie |
| Symetryczne zasilanie | nie |
| Tryb źródłowy | CC (prąd stały)CV (stałe napięcie) |
| Mierniki | cyfrowy |
| Dokładność pomiaru napięcia | ± 1 % |
| Dokładność pomiaru prądu | ± 1 % |
| Izolacja galwaniczna od sieci zasilającej | tak |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Wymiary (szerokość - wysokość - głębokość) [mm] | 200-160-360 mm |
| Waga opakowania [kg]: | 4.3 kg |