Zasilacz laboratoryjny KXN-30300D 0-30V/300A
Regulowany zasilacz impulsowy DC o napięciu 0-30 V i prądzie 0-300 A z aktywnym chłodzeniem.
Kod produktu:
100586
Na zamówienie
Produkt gabarytowy można wysłać tylko za pomocą specjalnego transportu.
Cena: 106518.00
Dostupnost: Na zamówienie 2026-07-14T18:18:37+02:00
Cena z VAT Cena bez VAT
szt.
Parametry
Źródło laboratoryjne
Typ źródłaprzełączony
Podłączanie do komputeranie
Symetryczne zasilanienie
Tryb źródłowyCV (stałe napięcie)CC (prąd stały)
Miernikicyfrowy
Dokładność pomiaru napięcia± 1 %
Dokładność pomiaru prądu± 1 %
Tętnienie napięcia< 0,5% Vout
Prąd tętnienia< 0,5% Aout
Stabilność< 0,5%
Izolacja galwaniczna od sieci zasilającejtak
Odporność izolacji> 20MΩ
Temperatura robocza-20°C do 50°C
Napięcie zasilania400V/50Hz
Wymiary (szerokość - wysokość - głębokość) [mm]588-147-481 mm
Waga opakowania [kg]:37 kg
Więcej parametrów
Źródło laboratoryjne
Typ źródłaprzełączony
Podłączanie do komputeranie
Symetryczne zasilanienie
Miernikicyfrowy
Dokładność pomiaru prądu± 1 %
Tętnienie napięcia< 0,5% Vout
Prąd tętnienia< 0,5% Aout
Stabilność< 0,5%
Odporność izolacji> 20MΩ
Napięcie zasilania400V/50Hz
Waga opakowania [kg]:37 kg
Niezwykle wydajny impulsowy zasilacz laboratoryjny 15V/100A z miernikami ditheringu dla obu wielkości, wskazaniem limitu prądu i zabezpieczeniem OVP (Over Voltage Protection), OCP (Over Current Protection, OHP (Over Heat Protection). Jest to zasilacz impulsowy i dlatego nie jest tak ciężki jak inne zasilacze o tej samej mocy wyjściowej wyposażone w konwencjonalny transformator.
Kup
na stanie6-25 szt.
Kod:
100002
Kup
na stanie2-5 szt.
Kod:
Przełączany zasilacz regulowany o napięciu 0-15V i prądzie 0-20A z aktywnym chłodzeniem.
na stanie2-5 szt.
Regulowany zasilacz impulsowy DC o napięciu 0-15V i prądzie 0-50A z aktywnym chłodzeniem. Zasilacz jest przystosowany do obciążenia prądem ciągłym 50A przy dowolnej ustawionej wartości napięcia na zaciskach wyjściowych. Chłodzenie elementów stabilizujących zapewnia wbudowany wentylator. W przypadku zastosowań wymagających dużych obciążeń prądowych, zaciski przewodów zasilających znajdują się z tyłu obudowy. Potencjometr wieloobrotowy umożliwia wygodną regulację napięcia.
Niezwykle wydajny, regulowany impulsowy zasilacz laboratoryjny 30V/100A z cyfrowymi miernikami obu wielkości, wskazaniem limitu prądu i zabezpieczeniem OVP (Over Voltage Protection), OCP (Over Current Protection, OHP (Over Heat Protection). Jest to zasilacz impulsowy i dlatego nie jest tak ciężki jak inne zasilacze o tej samej mocy wyjściowej wyposażone w klasyczny transformator.
Towar w drodze
Wysokowydajny przełączany zasilacz laboratoryjny 30V/30A z miernikami ditheringu zarówno dla ilości, jak i wskazania limitu prądu. Jest to zasilacz impulsowy i dlatego nie jest tak ciężki jak inne zasilacze o tej samej mocy wyposażone w klasyczny transformator.
na stanie6-25 szt.
3060D to przełączany zasilacz laboratoryjny 30V/60A z cyfrowymi miernikami obu wielkości, wskazaniem limitu prądu i zabezpieczeniem OVP (Over Voltage Protection), OCP (Over Current Protection, OHP (Over Heat Protection).