Laboratoryjny zasilacz impulsowy KXN-3001D 0-300V/1A
Regulowany zasilacz laboratoryjny Zhaoxin KXN-3001D z napięciem wyjściowym DC 0 - 300 V i maksymalnym prądem 1 A jest szczególnie odpowiedni do zastosowań wymagających wyższego napięcia przy niskich prądach. Napięcie kontynuacja tekstu
Kod produktu:
102728
na stanie (6-25 szt.)
Cena: 19065.00
Dostupnost: na stanie 6-25 szt.
Cena z VAT Cena bez VAT
szt.
Regulowany zasilacz laboratoryjny Zhaoxin KXN-3001D z napięciem wyjściowym DC 0 - 300 V i maksymalnym prądem 1 A jest szczególnie odpowiedni do zastosowań wymagających wyższego napięcia przy niskich prądach. Napięcie można regulować na zasilaczu za pomocą wieloobrotowego potencjometru, co pozwala na naprawdę precyzyjne dostrojenie wymaganej wartości.
KXN-3001D posiada cyfrowe mierniki napięcia i prądu z segmentowymi wyświetlaczami LED, z dokładnością pomiaru prądu do 10 mA i napięcia do całego wolta. Zaciski wyjściowe znajdują się z przodu, jest też zacisk uziemienia. Zasilacz pracuje w trybach stałego prądu i stałego napięcia. Z tyłu zasilacza znajduje się 80-milimetrowy wentylator, który włącza się tylko wtedy, gdy jest potrzebny.
Parametry
Źródło laboratoryjne
Typ źródłaprzełączony
Podłączanie do komputeranie
Tryb źródłowyCV (stałe napięcie)CC (prąd stały)
Miernikicyfrowy
Napięcie zasilania230V/50Hz
Wymiary (szerokość - wysokość - głębokość) [mm]200-170-330 mm
Waga opakowania [kg]:3.87 kg
Więcej parametrów
Źródło laboratoryjne
Typ źródłaprzełączony
Podłączanie do komputeranie
Miernikicyfrowy
Napięcie zasilania230V/50Hz
Waga opakowania [kg]:3.87 kg
Niezwykle wydajny impulsowy zasilacz laboratoryjny 15V/100A z miernikami ditheringu dla obu wielkości, wskazaniem limitu prądu i zabezpieczeniem OVP (Over Voltage Protection), OCP (Over Current Protection, OHP (Over Heat Protection). Jest to zasilacz impulsowy i dlatego nie jest tak ciężki jak inne zasilacze o tej samej mocy wyjściowej wyposażone w konwencjonalny transformator.
Kup
na stanie6-25 szt.
Kod:
100002
Kup
na stanie2-5 szt.
Kod:
Przełączany zasilacz regulowany o napięciu 0-15V i prądzie 0-20A z aktywnym chłodzeniem.
na stanie2-5 szt.
Regulowany zasilacz impulsowy DC o napięciu 0-15V i prądzie 0-50A z aktywnym chłodzeniem. Zasilacz jest przystosowany do obciążenia prądem ciągłym 50A przy dowolnej ustawionej wartości napięcia na zaciskach wyjściowych. Chłodzenie elementów stabilizujących zapewnia wbudowany wentylator. W przypadku zastosowań wymagających dużych obciążeń prądowych, zaciski przewodów zasilających znajdują się z tyłu obudowy. Potencjometr wieloobrotowy umożliwia wygodną regulację napięcia.
Niezwykle wydajny, regulowany impulsowy zasilacz laboratoryjny 30V/100A z cyfrowymi miernikami obu wielkości, wskazaniem limitu prądu i zabezpieczeniem OVP (Over Voltage Protection), OCP (Over Current Protection, OHP (Over Heat Protection). Jest to zasilacz impulsowy i dlatego nie jest tak ciężki jak inne zasilacze o tej samej mocy wyjściowej wyposażone w klasyczny transformator.
Towar w drodze
Wysokowydajny przełączany zasilacz laboratoryjny 30V/30A z miernikami ditheringu zarówno dla ilości, jak i wskazania limitu prądu. Jest to zasilacz impulsowy i dlatego nie jest tak ciężki jak inne zasilacze o tej samej mocy wyposażone w klasyczny transformator.
3060D to przełączany zasilacz laboratoryjny 30V/60A z cyfrowymi miernikami obu wielkości, wskazaniem limitu prądu i zabezpieczeniem OVP (Over Voltage Protection), OCP (Over Current Protection, OHP (Over Heat Protection).