Elastyczna lampa serwisowa LED z lupą PDOK PD-032A z lupą o 8 dioptriach i
całkowitym powiększeniu 3x. Jest to bardzo wysokiej jakości lampa serwisowa z masywną metalową elastyczną gęsią szyją, która doskonale trzyma ustawiony kształt i nie ma tendencji do zginania się. Lampa z lupą PD-032A posiada szklaną lupę o mocy optycznej 8 dioptrii i całkowitym powiększeniu 3x. Wokół lupy znajduje się
36 białych diod LED o łącznym strumieniu świetlnym 240 lm przy maksymalnej jasności. Intensywność oświetlenia może być kontrolowana bezpośrednio z zewnętrznego źródła, które łączy się z lampą za pomocą złącza zasilania. Kontroler można przymocować do szyjki lampy. Sterownik umożliwia
bezstopniową regulację w zakresie od 0 do 100%. Temperatura barwowa tej lampy wynosi 6000K. W porównaniu z klasycznymi okrągłymi lampami fluorescencyjnymi ze szkłem powiększającym, to rozwiązanie ma wielokrotnie dłuższą żywotność i mniejszy pobór mocy - tylko 5W przy pełnej intensywności oświetlenia. Lampa jest mocowana do stołu za pomocą niewielkiego imadła zaciskowego, które ma minimalistyczne wymiary. Dzięki temu prawie nie zajmuje miejsca na biurku (33x69x14mm).
Lampa doskonale nadaje się do wszelkich prac serwisowych, w szczególności do napraw elektroniki - lutowania płytek drukowanych pod lupą, do wyszukiwania usterek, do sprawdzania jakości materiałów, do defektoskopii, w kosmetyce, w medycynie, dermatologii, pedicure, do naprawy zegarków i biżuterii i nie tylko.
Oferujemy również identyczną lampę serwisową ze szkłem powiększającym (PD-032B) w wersji z podstawą magnetyczną, która posiada regulowany magnes.
Parametry
| Lampa |
|---|
| Typ źródła światła | LED |
| Soczewica | okrągły |
| Wymiar obiektywu | średnica 120 mm |
| Materiał obiektywu | szkło |
| Wejście zasilania | 5W |
| Oprawa | 36 x biała dioda LED |
| Przełącznik | potencjometr na przewodzie |
| Kontrola jasności | 0-100%, potencjometr |
| Długość ramion | 400 mm |
| Napięcie zasilania | zewnętrzny zasilacz AC 230V/DC 1-12V |
| Waga opakowania [kg]: | 1.5 kg |
Więcej parametrów
| Lampa |
|---|
| Typ źródła światła | LED |
| Soczewica | okrągły |
| Wymiar obiektywu | średnica 120 mm |
| Materiał obiektywu | szkło |
| Wejście zasilania | 5W |
| Oprawa | 36 x biała dioda LED |
| Przełącznik | potencjometr na przewodzie |
| Kontrola jasności | 0-100%, potencjometr |
| Długość ramion | 400 mm |
| Napięcie zasilania | zewnętrzny zasilacz AC 230V/DC 1-12V |
| Waga opakowania [kg]: | 1.5 kg |