| Lampa | |
|---|---|
| Typ źródła światła | LED |
| Soczewica | okrągły |
| Wymiar obiektywu | średnica 25 mmśrednica 108 mm |
| Materiał obiektywu | plastik |
| Oprawa | 2 x biała dioda LED |
| Przełącznik | przycisk na obudowie szkła powiększającego |
| Napięcie zasilania | 3x baterie LR1130 |
| Waga opakowania [kg]: | 0.16 kg |
| Lampa | |
|---|---|
| Typ źródła światła | LED |
| Soczewica | okrągły |
| Wymiar obiektywu | średnica 25 mmśrednica 108 mm |
| Materiał obiektywu | plastik |
| Oprawa | 2 x biała dioda LED |
| Przełącznik | przycisk na obudowie szkła powiększającego |
| Napięcie zasilania | 3x baterie LR1130 |
| Waga opakowania [kg]: | 0.16 kg |
Przez ten czas przeszliśmy długą drogę.
Jeśli interesuje Cię nasza historia, czytaj więcej.
Dziękujemy za Wasze zaufanie!
Wpisz adres e-mail, którego używałeś do zakupów u nas. Wyślemy na niego instrukcje dotyczące resetowania hasła.
Dziękujemy za Twoją informację zwrotną.
Informacja zwrotna nie została wysłana z powodu błędnej weryfikacji.