Lekka lupa biurkowa na gęsiej szyi z regulowanym oświetleniem LED i osłoną szkła powiększającego. Lupa ma dwie ogniskowe - dodatkowe szkło powiększające o średnicy 20 mm jest przyklejone do górnej powierzchni dużej soczewki. Podczas patrzenia przez małą soczewkę powiększenie zwiększa się ze względu na wzrost mocy optycznej w miejscu sklejenia soczewek. Średnica dużej lupy wynosi 88 mm i zapewnia powiększenie 4D.Elastyczna gęsia szyja o długości 29 cm służy do regulacji położenia lupy nad oglądanym obiektem. Podświetlenie zapewnia 36 białych diod LED. Obracanie potencjometru reguluje jasność diod LED w zakresie od wyłączenia do 100%.
| Lampa | |
|---|---|
| Typ źródła światła | LED |
| Soczewica | okrągły |
| Wymiar obiektywu | średnica 20 mmśrednica 88 mm |
| Materiał obiektywu | szkło |
| Oprawa | 36 x biała dioda LED |
| Przełącznik | umieszczony na podstawie lampy |
| Kontrola jasności | 0-100%, potencjometr |
| Długość ramion | 290 mm |
| Wymiar podstawy | 165 x 135 mm |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Waga opakowania [kg]: | 1.1 kg |
| Lampa | |
|---|---|
| Typ źródła światła | LED |
| Soczewica | okrągły |
| Wymiar obiektywu | średnica 20 mmśrednica 88 mm |
| Materiał obiektywu | szkło |
| Oprawa | 36 x biała dioda LED |
| Przełącznik | umieszczony na podstawie lampy |
| Kontrola jasności | 0-100%, potencjometr |
| Długość ramion | 290 mm |
| Wymiar podstawy | 165 x 135 mm |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Waga opakowania [kg]: | 1.1 kg |
Przez ten czas przeszliśmy długą drogę.
Jeśli interesuje Cię nasza historia, czytaj więcej.
Dziękujemy za Wasze zaufanie!
Wpisz adres e-mail, którego używałeś do zakupów u nas. Wyślemy na niego instrukcje dotyczące resetowania hasła.
Dziękujemy za Twoją informację zwrotną.
Informacja zwrotna nie została wysłana z powodu błędnej weryfikacji.