Statyczna lampa stojąca ze szkłem powiększającym z długim elastycznym ramieniem z ekonomicznym oświetleniem
LED i okrągłym szkłem powiększającym o średnicy 86 mm z mocą optyczną
5
dioptrii - tj. całkowitym powiększeniem
2,25x. Soczewka lampy jest szklana, z polem widzenia o średnicy 86 mm. Oświetlenie lampy składa się z
66 diod LED rozmieszczonych równomiernie wokół całego obiektywu, a nie tylko po bokach, co zapewnia optymalne oświetlenie obserwowanego obiektu. W przeciwieństwie do konwencjonalnych lamp fluorescencyjnych, rozwiązanie to zapewnia znaczne oszczędności kosztów, zarówno energii elektrycznej, jak i wymiany lamp. Diody LED mają znacznie dłuższą żywotność. Całkowity pobór mocy lampy wynosi
5W przy całkowitym strumieniu świetlnym
300lm.
Lampa jest wolnostojąca, nie ma potrzeby mocowania jej do stołu. Stojak jest wystarczająco ciężki i zapewnia lampie niezbędną stabilność. Lampa stojąca ma elastyczną szyjkę o długości 47 cm, dzięki czemu można ją regulować w dowolny sposób. Całkowita długość lampy w pozycji pionowej wynosi 153 cm. Długość nieelastycznej części wraz ze stojakiem od podłoża wynosi 85 cm. Koniec nieelastycznej części stojaka zakończony jest włącznikiem, który zawsze będziesz mieć pod ręką na poziomie blatu stołu.
Lampa ze szkłem powiększającym znajduje zastosowanie głównie w naprawach elektroniki - lutowanie płytek drukowanych pod lupą, do wyszukiwania usterek, do sprawdzania jakości materiałów, do defektoskopii, do naprawy zegarków i biżuterii i nie tylko.
Parametry
| Lampa |
|---|
| Typ źródła światła | LED |
| Soczewica | okrągły |
| Wymiar obiektywu | średnica 86 mm |
| Materiał obiektywu | szkło |
| Wejście zasilania | 5W |
| Oprawa | 66 x biała dioda LED |
| Przełącznik | umieszczony na podstawie lampy |
| Długość ramion | 1320 mm |
| Wymiar podstawy | średnica 240 mm |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Waga opakowania [kg]: | 6.985 kg |
Więcej parametrów
| Lampa |
|---|
| Typ źródła światła | LED |
| Soczewica | okrągły |
| Wymiar obiektywu | średnica 86 mm |
| Materiał obiektywu | szkło |
| Wejście zasilania | 5W |
| Oprawa | 66 x biała dioda LED |
| Przełącznik | umieszczony na podstawie lampy |
| Długość ramion | 1320 mm |
| Wymiar podstawy | średnica 240 mm |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Waga opakowania [kg]: | 6.985 kg |