Elastyczna lampa serwisowa LED ze szkłem powiększającym PDOK PD-032B w kolorze białym, ze szkłem powiększającym o 8 dioptriach, a zatem całkowitym
powiększeniem 3x i
podstawą magnetyczną. Jest to bardzo wysokiej jakości lampa serwisowa z masywną metalową elastyczną gęsią szyją, która doskonale utrzymuje ustawiony kształt i nie ma tendencji do zginania się. Lampa z lupą PD-032B posiada szklaną lupę o mocy optycznej 8 dioptrii i całkowitym powiększeniu 3x. Wokół lupy znajduje się 36 białych diod LED o łącznym strumieniu świetlnym 240 lm przy maksymalnej jasności. Intensywność oświetlenia można regulować bezpośrednio na zasilaczu, który łączy się z lampą za pomocą złącza zasilania. Sterowanie pozwala na płynną regulację w zakresie od 0 do 100%. Temperatura barwowa tej lampy wynosi 6000 K. W porównaniu do konwencjonalnych okrągłych lamp fluorescencyjnych ze szkłem powiększającym, to rozwiązanie ma wielokrotnie dłuższą żywotność i mniejsze zużycie energii - tylko 5W przy pełnej intensywności oświetlenia.
Lampa ma specjalną pryzmatyczną podstawę magnetyczną do mocowania na różnych metalowych maszynach - na przykład obrabiarkach, szlifierkach, wiertarkach, imadłach, tokarkach, piłach i innych. Podstawa lampy ma przełącznik, który po ustawieniu w pozycji ON włącza silne magnesy neodymowe do stanu, w którym przyciągają metalowe przedmioty. Po ustawieniu w pozycji OFF magnesy są ponownie polaryzowane, a podstawa staje się magnetycznie neutralna. Podstawa ma minimalistyczny rozmiar (50-55-91 mm) i prawie nie zajmuje miejsca na stole warsztatowym lub maszynie. Dzięki zastosowanej technologii montażu lampę można bardzo łatwo przenosić.
Lampa doskonale nadaje się do wszelkich prac serwisowych, w szczególności do napraw elektroniki - lutowania płytek drukowanych pod lupą, do wyszukiwania usterek, do sprawdzania jakości materiałów, do defektoskopii, w kosmetyce, w medycynie, dermatologii, pedicure, do naprawy zegarków i biżuterii i nie tylko.
Przełączanie oświetlenia i regulacja jasności są zintegrowane bezpośrednio z zasilaczem do gniazdka.
Parametry
| Lampa |
|---|
| Typ źródła światła | LED |
| Soczewica | okrągły |
| Wymiar obiektywu | średnica 120 mm |
| Materiał obiektywu | szkło |
| Wejście zasilania | 5W |
| Oprawa | 36 x biała dioda LED |
| Kontrola jasności | 0-100%, potencjometr |
| Długość ramion | 400 mm |
| Wymiar podstawy | 50x55x78mm |
| Materiał | metal |
| Napięcie zasilania | zewnętrzny zasilacz AC 230V/DC 1-12V |
| Waga opakowania [kg]: | 2.614 kg |
Więcej parametrów
| Lampa |
|---|
| Typ źródła światła | LED |
| Soczewica | okrągły |
| Wymiar obiektywu | średnica 120 mm |
| Materiał obiektywu | szkło |
| Wejście zasilania | 5W |
| Oprawa | 36 x biała dioda LED |
| Kontrola jasności | 0-100%, potencjometr |
| Długość ramion | 400 mm |
| Wymiar podstawy | 50x55x78mm |
| Materiał | metal |
| Napięcie zasilania | zewnętrzny zasilacz AC 230V/DC 1-12V |
| Waga opakowania [kg]: | 2.614 kg |