Oporowy drut topliwy do zgrzewarki do folii ZS-FK650B
Wymienny drut oporowy do zgrzewarki impulsowej ZS-FK650B.
Drut oporowy znajduje się w szczęce zgrzewarki, a jego podgrzanie powoduje powstanie spoiny.
W zgrzewarce znajdują się 2 kawałki drutu kontynuacja tekstu
Kod produktu:
104789
na stanie (nad 100 szt.)
Cena: 602.70
Dostupnost: na stanie nad 100 szt.
Cena z VAT Cena bez VAT
szt.
W zgrzewarce znajdują się 2 kawałki drutu oporowego (górna i dolna szczęka).
Opakowanie
Parametry
Całkowita długość 705 mm
Długość od środka oczek 695 mm
Szerokość 8 mm
Grubość 0,2 mm
Rezystancja na całkowitą długość 705 mm 0,6Ω
Średnica oczek do mocowania do spawarki 4mm
Waga opakowania [kg]:0.009 kg
Więcej parametrów
Całkowita długość 705 mm
Długość od środka oczek 695 mm
Szerokość 8 mm
Grubość 0,2 mm
Waga opakowania [kg]:0.009 kg
Przemysłowa zgrzewarka impulsowa ZS-FK650B z dwustronnym zgrzewem do zgrzewania i zamykania opakowań, worków i torebek do pakowania żywności, pasz, nasion, materiałów budowlanych w worki i torebki z PP, LDPE, HDPE, BOPP lub PVC. Urządzenie składa się z solidnego stalowego stojaka, do którego przymocowany jest pedał połączony stalowym prętem z górną szczęką zgrzewarki. Po naciśnięciu pedału górna szczęka jest dociskana do dolnej szczęki, powodując ściśnięcie opakowania i uszczelnienie między szczękami. Po zwolnieniu pedału górna szczęka powraca do swojej pierwotnej pozycji dzięki silnej sprężynie. Ponieważ zgrzewarka jest tak zwaną zgrzewarką impulsową, nagrzewanie szczęk, a tym samym zgrzewanie, następuje tylko wtedy, gdy pedał jest wciśnięty, co oszczędza energię i wydłuża żywotność zg rzewarki . Ten system spawania upraszcza również sterowanie spawarką, w której temperatura spawania nie jest ustawiana w zależności od rodzaju materiału, a jedynie czasu trwania spawania. Zgrzewarka wytwarza zgrzew o szerokości 8 mm i profesjonalnym wyglądzie. Szczęki umożliwiają zgrzewanie pakietów o szerokości do 650 mm. Stojak i pedał nożny sprawiają, że zgrzewanie dużych toreb i opakowań jest bardzo wydajne i wygodne. Dolna szczęka zgrzewarki znajduje się na wysokości 720 mm od podłoża, a maksymalne rozwarcie szczęk wynosi 50 mm. Do zgrzewania mniejszych toreb i worków służy stół o regulowanej wysokości, który przytrzymuje zawartość, dzięki czemu operator nie musi trzymać jej o własnej sile. Stół można przesuwać w zakresie 120-290 mm w dół od dolnej szczęki. W razie potrzeby stół można odkręcić i całkowicie opuścić. W jednej nodze znajduje się śruba, której można użyć do wypoziomowania i ustabilizowania spawarki w przypadku krzywej podłogi. Sterowanie: na górnym panelu znajduje się przełącznik dźwigniowy do włączania i pokrętło do regulacji długości spoiny, długość spoiny zależy od rodzaju i grubości spawanego materiału. Całkowita długość szczęk spawalniczych wynosi 665 mm, jednak w celu uzyskania idealnej spoiny zalecamy użycie maksymalnej szerokości 650 mm. Zgrzewarkanadaje siędo pracy ciągłej, jest bardzo wytrzymała i niezawodna, zgrzew jest wykonywany w ciągu kilku sekund i natychmiast stygnie, dzięki czemu zgrzany pakiet może być natychmiast przenoszony. W zgrzewarce znajdują się dwa metalowe 8 mm sznurki spawalnicze i dwa paski teflonowe, które należy wymieniać raz na jakiś czas, wymiana jest bardzo prosta. Oferujemy również sznurek i pasek teflonowy jako część zamienną w naszym sklepie internetowym. Drut oporowy: TUTAJ Taśma teflonowa: TUTAJ Opakowanie: zgrzewarka stojąca, przewód zasilający, instrukcja obsługi.