ZS-FK650B dwustronna zgrzewarka impulsowa ze sterowaniem nożnym, 650 mm
Kod produktu:
104720
Warianty:
na stanie (2-5 szt.)
Produkt gabarytowy można wysłać tylko za pomocą specjalnego transportu.
ZS-FK650B dwustronna zgrzewarka impulsowa ze sterowaniem nożnym, 650 mm 104720 https://www.expresspak.pl/images/produkty/2/4982/oboustranna-stojanova-impulsni-svarecka-zs-fk650b-s-noznim-ovladanim-650mm_1724916177.jpg
Cena: 20847.27
Dostupnost: na stanie 2-5 szt.
Cena z VAT Cena bez VAT
szt.
Urządzenie składa się z solidnego stalowego stojaka, do którego przymocowany jest pedał połączony stalowym prętem z górną szczęką zgrzewarki. Po naciśnięciu pedału górna szczęka jest dociskana do dolnej szczęki, powodując ściśnięcie opakowania i uszczelnienie między szczękami. Po zwolnieniu pedału górna szczęka powraca do swojej pierwotnej pozycji dzięki silnej sprężynie. Ponieważ zgrzewarka jest tak zwaną zgrzewarką impulsową, nagrzewanie szczęk, a tym samym zgrzewanie, następuje tylko wtedy, gdy pedał jest wciśnięty, co oszczędza energię i wydłuża żywotność zg rzewarki . Ten system spawania upraszcza również sterowanie spawarką, w której temperatura spawania nie jest ustawiana w zależności od rodzaju materiału, a jedynie czasu trwania spawania. Zgrzewarka wytwarza zgrzew o szerokości 8 mm i profesjonalnym wyglądzie. Szczęki umożliwiają zgrzewanie pakietów o szerokości do 650 mm. Stojak i pedał nożny sprawiają, że zgrzewanie dużych toreb i opakowań jest bardzo wydajne i wygodne. Dolna szczęka zgrzewarki znajduje się na wysokości 720 mm od podłoża, a maksymalne rozwarcie szczęk wynosi 50 mm. Do zgrzewania mniejszych toreb i worków służy stół o regulowanej wysokości, który przytrzymuje zawartość, dzięki czemu operator nie musi trzymać jej o własnej sile. Stół można przesuwać w zakresie 120-290 mm w dół od dolnej szczęki. W razie potrzeby stół można odkręcić i całkowicie opuścić. W jednej nodze znajduje się śruba, której można użyć do wypoziomowania i ustabilizowania spawarki w przypadku krzywej podłogi.
Całkowita długość szczęk spawalniczych wynosi 665 mm, jednak w celu uzyskania idealnej spoiny zalecamy użycie maksymalnej szerokości 650 mm.
W zgrzewarce znajdują się dwa metalowe 8 mm sznurki spawalnicze i dwa paski teflonowe, które należy wymieniać raz na jakiś czas, wymiana jest bardzo prosta. Oferujemy również sznurek i pasek teflonowy jako część zamienną w naszym sklepie internetowym.
Drut oporowy: TUTAJ
Taśma teflonowa: TUTAJ
Opakowanie: zgrzewarka stojąca, przewód zasilający, instrukcja obsługi.
Parametry
Model ZS-FK650B
Zasilanie 230V/50Hz
Moc wejściowa 2kW
Maks. szerokość zgrzewanego pakietu 650mm
Szerokość zgrzewu 8 mm
Typ zgrzewarki Pulsacyjna
Długość spawania Sterowanie ciągłe 0,2-2s
Sterowanie spawaniem Pedał nożny
Wymiary 680x810x480mm WxHxD
Waga 19kg
Waga opakowania [kg]:22 kg
Więcej parametrów
Model ZS-FK650B
Zasilanie 230V/50Hz
Moc wejściowa 2kW
Szerokość zgrzewu 8 mm
Typ zgrzewarki Pulsacyjna
Wymiary 680x810x480mm WxHxD