
Ten typ wykorzystuje mocowanie szkła powiększającego na dwóch ramionach, które jest całkowicie identyczne z typem T86A. Model T86E nie został jednak zaprojektowany jako lampa biurkowa; jest wyposażony w ruchomą podstawę z czterema kółkami i będzie do dyspozycji użytkownika w dowolnym miejscu. Wymiary krzyża podstawy z kółkami wynoszą 55x55 cm, a wysokość trzpienia do wkładania ramienia lampy wynosi 65 cm od płaszczyzny podstawy.
Duży okrągły obiektyw jest wykonany ze szkła i jest dostępny w kilku wersjach różniących się mocą optyczną (dioptriami). Różne warianty soczewek mają 3, 5, 8 i 10 dioptrii. Powiększenie lupy jest oczywiście stałe i należy je wybrać podczas składania zamówienia. Średnica soczewki wynosi 125 mm.
Oświetlenie zapewnia okrągła lampa katodowa zamontowana wokół soczewki. Korpus z przezroczystą częścią, w której znajduje się soczewka i świetlówka, jest zamontowany na obrotowym przegubie. Ta część ze szkłem powiększającym jest identyczna dla następujących wariantów serii T86 - A, B, C, E.
Parametry
| Lampa |
|---|
| Typ źródła światła | świetlówka |
| Soczewica | okrągły |
| Wymiar obiektywu | średnica 125 mm |
| Materiał obiektywu | szkło |
| Wejście zasilania | 22W |
| Oprawa | okrągła lampa biała |
| Rury | średnica rury 30 mmzewnętrzna średnica pierścienia 216 mm |
| Przełącznik | podstawka na głowicy lampy |
| Długość ramion | 440 mm dolna, 470 mm górna |
| Wymiar podstawy | 550 x 550 mm, wysokość 650 mm |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Waga opakowania [kg]: | 4.9 kg |
Więcej parametrów
| Lampa |
|---|
| Typ źródła światła | świetlówka |
| Soczewica | okrągły |
| Wymiar obiektywu | średnica 125 mm |
| Materiał obiektywu | szkło |
| Wejście zasilania | 22W |
| Oprawa | okrągła lampa biała |
| Rury | średnica rury 30 mmzewnętrzna średnica pierścienia 216 mm |
| Przełącznik | podstawka na głowicy lampy |
| Długość ramion | 440 mm dolna, 470 mm górna |
| Wymiar podstawy | 550 x 550 mm, wysokość 650 mm |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Waga opakowania [kg]: | 4.9 kg |