| Imax | 300mA |
| Umax | 60V |
| Moc wejściowa | 18W |
| Liczba diod LED | 36 |
| Luminancja | 1140lm |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Żywotność | 30 000 godzin |
| Średnica zewnętrzna płytki drukowanej | 222 mm |
| Wewnętrzna średnica PCB | 200 mm |
| Szerokość pierścienia | 22 mm |
| Kompatybilność z lampami pierścieniowymi | T86-A, T86-B, T86-C i T86-E |
| Waga opakowania [kg]: | 0.0476 kg |