| Model | ET8134 |
| TrueRMS | TAK |
| Przyciski sterujące | przyciski |
| Napięcie AC | 6V - 0,001V 60V - 0,01V. +-0,8% 600V 0.1V |
| Napięcie DC | 6V - 0.001V 60V - 0,01V +-0,5% 600V 0.1V |
| Prąd AC | 6000mA - 0.001A -+1% 10A - 0.01A |
| Prąd stały | 6000mA - 0.001A -+1% 10A - 0.01A |
| Test przewodności | TAK |
| Rezystancja | 600Ω 0,1Ω 6kΩ 0,001kΩ 60kΩ 0,01kΩ -+0,8% 600kΩ 0.1kΩ 6MΩ 0.001MΩ 60MΩ 0,01MΩ |
| Test diody | Rozdzielczość 1V, dokładność 0,001V |
| Pojemność | 6nF 0.001nF -+10% 600nF 0.1nF 6μF 0.001μF 60μF 0.01μF -+2.5% 600μF 0.1μF 6mF 1μF 60mμ 0.01mF |
| Temperatura | -40 - 1000°C - rozdzielczość 1°C, -+1% |
| Częstotliwość | 100Hz 0.1Hz -+1% 1000Hz 1Hz |
| Automatyczne wyłączanie | TAK 15min |
| Automatyczna regulacja zakresu | TAK |
| Funkcja HOLD | TAK |
| Podświetlenie | TAK |
| NVC | TAK |
| Wskaźnik niskiego poziomu baterii | TAK |
| Latarka | TAK z tyłu diody LED |
| Przyciski sterujące | przyciski |
| Rozmiar znaków | 30 mm |
| Zasilanie | 2x AAA |
| Wymiary | 140x73x23mm |
| Waga | 180g łącznie z bateriami |
| Waga opakowania [kg]: | 0.35 kg |