Zasilacz impulsowy WXD-240-12V 20A 240W z aktywnym chłodzeniem
Zasilacz przemysłowy WXD-240-12V 20A 240W AC110-230V / DC 12V 20A o maksymalnej mocy wejściowej 240W przeznaczony głównie do zasilania dłuższych taśm LED, do zabudowy lub w szafach rozdzielczych. Ten zasilacz kontynuacja tekstu
Kod produktu:
101987
Warianty:
na stanie (6-25 szt.)
Zasilacz impulsowy WXD-240-12V 20A 240W z aktywnym chłodzeniem 101987 https://www.expresspak.pl/images/produkty/1/2043/spinany-zdroj-wxd-240-12v-20a-240w-aktivni-chlazeni_1676457046.jpg
Cena: 787.20
Dostupnost: na stanie 6-25 szt.
Cena z VAT Cena bez VAT
szt.
Zasilacz przemysłowy WXD-240-12V 20A 240W AC110-230V / DC 12V 20A o maksymalnej mocy wejściowej 240W przeznaczony głównie do zasilania dłuższych taśm LED, do zabudowy lub w szafach rozdzielczych. Ten zasilacz przemysłowy jest zamknięty w metalowej ramie o stopniu ochrony IP20, posiada standardowy zakryty blok zacisków ze śrubami do podłączenia napięcia wejściowego sieci, przewodu uziemiającego i trzech par przewodów wyjściowych DC. Zasilacz posiada zabezpieczenie przeciwzwarciowe. Zasilacz przemysłowy WXD-240-12V posiada aktywny radiator umieszczony w górnej części obudowy. Zasilacz można przełączyć na zasilanie sieciowe 110 V AC.
Zasilacz zawiera również diodę LED wskazującą zasilanie oraz trymer regulacji, który umożliwia regulację napięcia wyjściowego zasilacza (11V - 14V). Zasilacz modułowy WXD-240-12V może zasilać urządzenia o mocy do 240W. Nadaje się na przykład do zasilania bardziej wymagającego oświetlenia LED - dłuższych taśm LED, mocnych żarówek LED i innych bardziej wymagających zastosowań. Zawsze należy pamiętać o odpowiedniej rezerwie mocy (20-25%), zasilacz nie powinien pracować na granicy swoich możliwości przez długi czas. Więcej zasilaczy przemysłowych o innych parametrach można znaleźć w naszej ofercie.
Skorzystaj z tego prostego obliczenia, aby obliczyć moc wymaganą do zasilania taśm LED:
Długość taśmy LED w metrach * moc na metr * 1,25 (25% marginesu) = wymagana moc zasilacza (W).
Przykład: 15,5m * 10,4W * 1,25 = 201,5W < 240W = zasilacz jest idealny.
Parametry
Napięcie wejściowe230V/50Hz
Wymiary (w-h-h) mm110-49-199 mm
Zabezpieczeniaprzed zwarciemprzed przeciążeniem
Waga opakowania [kg]:0.7 kg
Więcej parametrów
Napięcie wejściowe230V/50Hz