Zasilacz impulsowy do rozdzielnicy DRP-240-12 12V 20A 240W
Zasilacz impulsowy DRP-240-12 o napięciu wyjściowym 12V i prądzie 20A i mocy maksymalnej 240W do montażu w szafach na szynie DIN.
Zasilacze serii DRP są stabilizowane, o stałym napięciu wyjściowym, kontynuacja tekstu
Kod produktu:
102145
Warianty:
na stanie (2-5 szt.)
Zasilacz impulsowy do rozdzielnicy DRP-240-12 12V 20A 240W 102145 https://www.expresspak.pl/images/produkty/1/2207/spinany-zdroj-do-rozvadece-drp-240-12-12v-20a-240w_0.jpg
Cena: 2829.00
Dostupnost: na stanie 2-5 szt.
Cena z VAT Cena bez VAT
szt.
Zasilacz może być zasilany napięciem z zakresu: 100-240VAC (3,5A). 50/60Hz. DRP-240-12 oferuje dwie pary zacisków dla wyjścia 12V (1 kanał). Napięcie wyjściowe zasilacza można skalibrować za pomocą trymera obrotowego w zakresie +/-10% (ok. 11 - 14V). Wyłączenie zasilacza jest sygnalizowane za pomocą diody LED na panelu przednim (na zaciskach wyjściowych).
Zasilacz jest chłodzony pasywnie, klasa izolacji 2.
Zgodny z UL 508 - zawiera aktywną korekcję współczynnika mocy (samokorygującą).
Montaż na szynie DIN - 8 pozycji, sprawność: 84%.