Uchwyt PCB ze stojakiem, lampą LED, szkłem powiększającym i szynami prowadzącymi do montażu płytek PCB o różnych rozmiarach. Aluminiowe szyny zaciskowe do mocowania płytek PCB są wyposażone w magnesy i wygodnie zaciskają dowolną płytkę PCB
mikroskop elektroniczny, kamera, lampa UV do utwardzania kleju podczas klejenia wyświetlaczy LCD itp.
Wymiary płyty podstawy platformy roboczej wynoszą 220x245 mm. Wysokość trzpienia wynosi 230 mm.
Zintegrowana lupa stołowa na gęsiej szyi posiada oświetlenie LED i osłonę szkła powiększającego. Szkło powiększające ma dwie ogniskowe - dodatkowe szkło powiększające o średnicy 20 mm jest przyklejone do górnej powierzchni dużej soczewki. Podczas patrzenia przez małą soczewkę powiększenie jest większe ze względu na większą moc optyczną w miejscu sklejenia soczewek. Średnica dużej lupy wynosi 88 mm i zapewnia powiększenie 3D. Elastyczna gęsia szyja o długości 29 cm służy do regulacji położenia lupy nad oglądanym obiektem. Podświetlenie zapewnia 40 białych diod LED; zasilanie 230V/50Hz.
Zestaw zawiera: miniaturowy zegarmistrzowski śrubokręt krzyżakowy, pęsetę i emaliowany drut miedziany o średnicy 0,1 mm.
Parametry
| Uchwyty, blaty robocze |
|---|
| Wysokość | wysokość słupka 230 mm |
| Wymiary zewnętrzne | 245 x 220 mm |
| Materiał | aluminium, stal |
| Lampa |
|---|
| Typ źródła światła | LED |
| Soczewica | okrągły |
| Wymiar obiektywu | średnica 20 mmśrednica 88 mm |
| Materiał obiektywu | szkło |
| Oprawa | 40 x biała dioda LED |
| Przełącznik | umieszczony na podstawie lampy |
| Długość ramion | 290 mm |
| Wymiar podstawy | 245 x 220 mm |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Waga opakowania [kg]: | 2.35 kg |
Więcej parametrów
| Uchwyty, blaty robocze |
|---|
| Wysokość | wysokość słupka 230 mm |
| Wymiary zewnętrzne | 245 x 220 mm |
| Materiał | aluminium, stal |
| Lampa |
|---|
| Typ źródła światła | LED |
| Soczewica | okrągły |
| Wymiar obiektywu | średnica 20 mmśrednica 88 mm |
| Materiał obiektywu | szkło |
| Oprawa | 40 x biała dioda LED |
| Przełącznik | umieszczony na podstawie lampy |
| Długość ramion | 290 mm |
| Wymiar podstawy | 245 x 220 mm |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Waga opakowania [kg]: | 2.35 kg |