Szkło powiększające zamontowane na regulowanym ramieniu z okrągłą białą lampą. Powiększa obserwowane obiekty 4D - 12D. Druga soczewka o krótszej ogniskowej jest tworzona w jednym punkcie dużej soczewki, aby uzyskać wymagane powiększenie.Kolor produktu na zamówienie zgodnie z aktualnym stanem magazynowym.
| Lampa | |
|---|---|
| Typ źródła światła | świetlówka |
| Soczewica | okrągły |
| Wymiar obiektywu | średnica 22 mmśrednica 87 mm |
| Oprawa | okrągła lampa biała |
| Przełącznik | umieszczony na podstawie lampy |
| Długość ramion | 400 mm |
| Wymiar podstawy | średnica 163 mm |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Waga opakowania [kg]: | 1.2 kg |
| Lampa | |
|---|---|
| Typ źródła światła | świetlówka |
| Soczewica | okrągły |
| Wymiar obiektywu | średnica 22 mmśrednica 87 mm |
| Oprawa | okrągła lampa biała |
| Przełącznik | umieszczony na podstawie lampy |
| Długość ramion | 400 mm |
| Wymiar podstawy | średnica 163 mm |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Waga opakowania [kg]: | 1.2 kg |
Przez ten czas przeszliśmy długą drogę.
Jeśli interesuje Cię nasza historia, czytaj więcej.
Dziękujemy za Wasze zaufanie!
Wpisz adres e-mail, którego używałeś do zakupów u nas. Wyślemy na niego instrukcje dotyczące resetowania hasła.
Dziękujemy za Twoją informację zwrotną.
Informacja zwrotna nie została wysłana z powodu błędnej weryfikacji.