Lekka lupa biurkowa na gęsiej szyi z oświetleniem LED i osłoną szkła powiększającego. Lupa ma dwie ogniskowe - dodatkowe szkło powiększające o średnicy 20 mm jest przyklejone do górnej powierzchni dużej soczewki. Podczas patrzenia przez małą soczewkę powiększenie wzrasta do 8 dioptrii ze względu na wzrost mocy optycznej w miejscu sklejenia soczewek. Średnica dużej lupy wynosi 84 mm (pole widzenia) i zapewnia całkowite powiększenie 3D.| Lampa | |
|---|---|
| Soczewica | okrągły |
| Wymiar obiektywu | średnica 84 mm |
| Materiał obiektywu | szkło |
| Wejście zasilania | 3W |
| Oprawa | 32 x biała dioda LED |
| Długość ramion | 290 mm |
| Wymiar podstawy | 142 x 168 mm |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Waga opakowania [kg]: | 1.18 kg |