Wysokiej jakości stołowa lampa LED z lupą IB-9101 o mocy optycznej
5 dioptrii, oferująca całkowite
powiększenie 2,25x i widoczną
średnicę lupy 122,5 mm. Lampa IB-9101 ma konstrukcję LED, a za oświetlenie obserwowanych obiektów odpowiada 60 mocnych diod LED SMD, każda o mocy nominalnej 0,2 W. Razem te 60 diod LED emituje strumień świetlny do
1200 lumenów, który przyjemnie oświetla praktycznie cały obszar roboczy. Dodatkowo
blask lampy można wygodnie przełączać za pomocą włącznika lampy w 4 krokach -
25% / 50% / 75% / 100% / wyłączony. Dzięki zastosowaniu energooszczędnych diod w porównaniu do klasycznych świetlówek kołowych, lampa ma bardzo
niski pobór mocy - zaledwie 14W.
Soczewka lupy to wysokiej jakości szkło optyczne o lekkim zielonym zabarwieniu (pod kątem), w przeciwieństwie do powszechnie stosowanych tanich plastikowych lup, które ulegają zarysowaniu przy mniej delikatnym przetarciu szmatką. Dodatkowo lupę można przykryć dołączoną do lampy osłoną, która chroni ją przed kurzem i uszkodzeniami mechanicznymi.
Lampa IB-9101 posiada ciężką podstawę o owalnym kształcie, która zapewnia jej dużą stabilność i zapobiega przewróceniu się. Wymiary podstawy wynoszą 18 x 22 cm. Podstawa zawiera przełącznik do regulacji światła.
Ramię lampy jest metalowe, pokryte gumą i ma całkowitą długość 30 cm. Najwyższa możliwa wysokość złożonego szkła powiększającego wynosi 34 cm.
Ta lampa z lupą jest szczególnie odpowiednia dla małych majsterkowiczów i radioamatorów, którzy nie używają dużej dwuramiennej lupy.
Parametry
| Lampa |
|---|
| Typ źródła światła | LED |
| Soczewica | okrągły |
| Materiał obiektywu | szkło |
| Wejście zasilania | 14W |
| Oprawa | 60x diody LED SMD |
| Przełącznik | przełącznik przyciskowy na podstawie |
| Kontrola jasności | 0-25-50-75-100% za pomocą przycisku |
| Wymiar podstawy | 180 x 220 mm |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Waga opakowania [kg]: | 2.575 kg |
Więcej parametrów
| Lampa |
|---|
| Typ źródła światła | LED |
| Soczewica | okrągły |
| Materiał obiektywu | szkło |
| Wejście zasilania | 14W |
| Oprawa | 60x diody LED SMD |
| Przełącznik | przełącznik przyciskowy na podstawie |
| Kontrola jasności | 0-25-50-75-100% za pomocą przycisku |
| Wymiar podstawy | 180 x 220 mm |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Waga opakowania [kg]: | 2.575 kg |