Lampa serwisowa
lupa LED PDOK PD-032C biała z lupą 8 dioptrii z 3-krotnym powiększeniem całkowitym i dużą metalową podstawą do prac serwisowych bezpośrednio pod lupą. Jest to wysokiej jakości lampa serwisowa z elastyczną gęsią szyją, która doskonale trzyma ustawiony kształt i nie ma tendencji do wyginania lub przechylania lampy.

Lampa powiększająca PD-032C posiada szklaną lupę o mocy optycznej 8 dioptrii i całkowitym powiększeniu 3x. Wokół lupy znajduje się 36 białych diod LED o łącznym strumieniu świetlnym
240 lm przy maksymalnej jasności. Intensywność oświetlenia można regulować za pomocą potencjometru umieszczonego w źródle światła, które jest zaciśnięte na metalowej szyjce lub może być umieszczone swobodnie. Umożliwia on
płynną regulację w zakresie od 0 do 100%. Potencjometr służy również jako przełącznik. Temperatura barwowa tej lampy wynosi 6000K. W porównaniu do klasycznych okrągłych świetlówek ze szkłem powiększającym, rozwiązanie to charakteryzuje się wielokrotnie dłuższą żywotnością i mniejszym poborem mocy - tylko 5W przy pełnej intensywności świecenia.
Powierzchnia robocza lampy jest wystarczająco duża - 180x280mm i jest umieszczona na gumowych nóżkach, które zapewniają stabilność całego stanowiska i jednocześnie tworzą dylatację między blatem stołu.
Lampa doskonale nadaje się do wszelkich prac serwisowych, zwłaszcza do napraw elektroniki - lutowania płytek drukowanych pod lupą, do wyszukiwania usterek, do sprawdzania jakości materiałów, do defektoskopii, w kosmetyce, w medycynie, dermatologii, pedicure, do naprawy zegarków i biżuterii i nie tylko.
Lampa wraz z powierzchnią roboczą jest biała.
Identyczna lampa serwisowa ze szkłem powiększającym jest również dostępna
w kolorze czarnym.
Parametry
| Lampa |
|---|
| Typ źródła światła | LED |
| Soczewica | okrągły |
| Wymiar obiektywu | średnica 120 mm |
| Materiał obiektywu | szkło |
| Wejście zasilania | 5W |
| Oprawa | 36 x biała dioda LED |
| Kontrola jasności | 0-100%, potencjometr |
| Długość ramion | 260 mm |
| Wymiar podstawy | 180x280mm |
| Materiał | metal |
| Napięcie zasilania | zewnętrzny zasilacz AC 230V/DC 1-12V |
| Waga opakowania [kg]: | 1.9 kg |
Więcej parametrów
| Lampa |
|---|
| Typ źródła światła | LED |
| Soczewica | okrągły |
| Wymiar obiektywu | średnica 120 mm |
| Materiał obiektywu | szkło |
| Wejście zasilania | 5W |
| Oprawa | 36 x biała dioda LED |
| Kontrola jasności | 0-100%, potencjometr |
| Długość ramion | 260 mm |
| Wymiar podstawy | 180x280mm |
| Materiał | metal |
| Napięcie zasilania | zewnętrzny zasilacz AC 230V/DC 1-12V |
| Waga opakowania [kg]: | 1.9 kg |