
Lupa podświetlana oferowana jest w kilku wariantach, które różnią się jedynie mocą optyczną szkieł powiększających. Ogniskowe oferowanych soczewek wynoszą 3, 5, 8 i 10 dioptrii. Solidna podstawa zapewnia stabilność całej konstrukcji. Poluzowanie kółek blokujących umożliwia podnoszenie, obracanie lub pochylanie lampy. Maksymalna wysokość lupy nad podstawą wynosi 30 cm. Obiekt pod lampą jest oglądany przez szkło powiększające o średnicy 125 mm. Wymiary podstawy wynoszą 29 × 20 cm.
oświetlenie zapewnia 40 białych diod LED umieszczonych wokół obiektywu. Światło diod ma neutralną białą barwę - 4000 K. Diody LED stanowią znacznie bardziej niezawodne źródło światła w porównaniu do lamp katodowych; ich żywotność jest co najmniej 10 razy wyższa. Tworzą stabilne warunki oświetleniowe bez migotania i oczywiście mają niższe zużycie energii niż lampy fluorescencyjne. Diody LED wytwarzają minimalną ilość ciepła, a całe światło emitowane jest w widzialnej części widma. Ich właściwości można docenić zwłaszcza wtedy, gdy lampa pracuje w trybie ciągłym. Korpus z przezroczystą częścią, w której znajduje się soczewka i diody LED, jest zamontowany na obrotowym przegubie. Ta część ze szkłem powiększającym jest identyczna dla następujących wariantów serii T86 (LED) - A, B, C, E.
Parametry
| Lampa |
|---|
| Typ źródła światła | LED |
| Soczewica | okrągły |
| Wymiar obiektywu | średnica 125 mm |
| Materiał obiektywu | szkło |
| Wejście zasilania | 14W |
| Oprawa | 36 x biała dioda LED |
| Przełącznik | podstawka na głowicy lampy |
| Wysokość szkła powiększającego nad podstawą | maks. 300 mm |
| Wymiar podstawy | 290 x 200 mm |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Waga opakowania [kg]: | 2.7 kg |
Więcej parametrów
| Lampa |
|---|
| Typ źródła światła | LED |
| Soczewica | okrągły |
| Wymiar obiektywu | średnica 125 mm |
| Materiał obiektywu | szkło |
| Wejście zasilania | 14W |
| Oprawa | 36 x biała dioda LED |
| Przełącznik | podstawka na głowicy lampy |
| Wysokość szkła powiększającego nad podstawą | maks. 300 mm |
| Wymiar podstawy | 290 x 200 mm |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Waga opakowania [kg]: | 2.7 kg |