
Lampa stołowa z oświetleniem w wersji z podstawą stołową o wymiarach w planie 30×20 cm. W porównaniu do wersji A i E ramiona są skrócone do ok. 23 cm. Duża okrągła soczewka jest wykonana ze szkła i jest dostępna w kilku wersjach, różniących się mocą optyczną (dioptriami). Różne warianty soczewek mają 3, 5, 8 i 10 dioptrii. Powiększenie lupy jest oczywiście stałe i należy je wybrać podczas składania zamówienia. Średnica soczewki wynosi 125 mm.
oświetlenie zapewnia 40 białych diod LED umieszczonych wokół obiektywu. Światło diod ma neutralną białą barwę - 4000 K. Diody LED stanowią znacznie bardziej niezawodne źródło światła w porównaniu do lamp katodowych; ich żywotność jest co najmniej 10 razy wyższa. Tworzą stabilne warunki oświetleniowe bez migotania i oczywiście mają niższe zużycie energii niż lampy fluorescencyjne. Diody LED wytwarzają minimalną ilość ciepła, a całe światło emitowane jest w widzialnej części widma. Ich właściwości można docenić zwłaszcza wtedy, gdy lampa pracuje w trybie ciągłym. Korpus z przezroczystą częścią, w której znajduje się soczewka i diody LED, jest zamontowany na obrotowym przegubie. Ta część ze szkłem powiększającym jest identyczna dla następujących wariantów serii T86 (LED) - A, B, C, E.
Parametry
| Lampa |
|---|
| Typ źródła światła | LED |
| Soczewica | okrągły |
| Wymiar obiektywu | średnica 125 mm |
| Materiał obiektywu | szkło |
| Wejście zasilania | 8W |
| Oprawa | 36 x biała dioda LED |
| Przełącznik | podstawka na głowicy lampy |
| Długość ramion | 230 mm dolna, 230 mm górna |
| Wymiar podstawy | 300 x 200 mm |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Waga opakowania [kg]: | 3.2 kg |
Więcej parametrów
| Lampa |
|---|
| Typ źródła światła | LED |
| Soczewica | okrągły |
| Wymiar obiektywu | średnica 125 mm |
| Materiał obiektywu | szkło |
| Wejście zasilania | 8W |
| Oprawa | 36 x biała dioda LED |
| Przełącznik | podstawka na głowicy lampy |
| Długość ramion | 230 mm dolna, 230 mm górna |
| Wymiar podstawy | 300 x 200 mm |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Waga opakowania [kg]: | 3.2 kg |