| Typ | kąt 90 |
| Materiał | Mosiądz |
| Temperatura pracy | -30°C do +250°C |
| Wejście/wyjście | 6 i 8 mm (zewnętrzna średnica trzpienia) |
| Długość trzpienia | 18/19 mm |
| Wymiary | 32x33x10mm WxDxH |
| Waga | 10.5g |
| Waga opakowania [kg]: | 0.011 kg |
| Typ | kąt 90 |
| Materiał | Mosiądz |
| Temperatura pracy | -30°C do +250°C |
| Wejście/wyjście | 6 i 8 mm (zewnętrzna średnica trzpienia) |
| Długość trzpienia | 18/19 mm |
| Wymiary | 32x33x10mm WxDxH |
| Waga | 10.5g |
| Waga opakowania [kg]: | 0.011 kg |
Przez ten czas przeszliśmy długą drogę.
Jeśli interesuje Cię nasza historia, czytaj więcej.
Dziękujemy za Wasze zaufanie!
Wpisz adres e-mail, którego używałeś do zakupów u nas. Wyślemy na niego instrukcje dotyczące resetowania hasła.
Dziękujemy za Twoją informację zwrotną.
Informacja zwrotna nie została wysłana z powodu błędnej weryfikacji.