Elastyczna lampa serwisowa USB LED z lupą PDOK PD-4S z główną lupą o 8 dioptriach, a tym samym
całkowitym powiększeniem 3x. Jest to wysokiej jakości lampa serwisowa z elastyczną gęsią szyją, która doskonale trzyma ustawiony kształt i nie ma tendencji do zginania się.

Lampa powiększająca PD-4S posiada szklaną lupę o mocy optycznej 8 dioptrii i całkowitym powiększeniu 3x. Wewnątrz tej lupy znajduje się mniejsza lupa o średnicy 23 mm, która oferuje 10-krotne powiększenie. Wokół lupy znajduje się 26 białych diod LED smd o całkowitym strumieniu świetlnym 200 lm przy maksymalnej jasności. Intensywność podświetlenia można regulować za pomocą potencjometru umieszczonego w głowicy lupy. Umożliwia on płynną regulację w zakresie od 0 do 100%. Potencjometr służy również jako przełącznik.
Temperatura barwowa tej lampy wynosi 6000K. W porównaniu do klasycznych okrągłych świetlówek z lupą, rozwiązanie to charakteryzuje się wielokrotnie dłuższą żywotnością i mniejszym poborem mocy - tylko 4W przy pełnej intensywności świecenia. Lampa posiada metalową okrągłą podstawę o średnicy 167mm i grubości materiału 4mm. Podstawa stoi na gumowych nóżkach.
Lampa jest zasilana z dowolnego portu
USB, może być również zasilana z dowolnego
podróżnego adaptera USB.
Lampa bardzo dobrze nadaje się do wszelkich prac serwisowych, szczególnie do napraw elektroniki - lutowanie płytek drukowanych pod lupą, do wyszukiwania usterek, do sprawdzania jakości materiałów, do defektoskopii, w kosmetyce, w medycynie, dermatologii, pedicure, do naprawy zegarków i biżuterii i nie tylko.
Oferujemy również identyczną lampę serwisową ze szkłem powiększającym
w wersji z klipsem na krawędzi stołu (PD-5S).
Parametry
| Lampa |
|---|
| Typ źródła światła | LED |
| Soczewica | okrągły |
| Wymiar obiektywu | średnica 92 mm |
| Materiał obiektywu | szkło |
| Wejście zasilania | 3.4W |
| Oprawa | 26x biała dioda LED |
| Przełącznik | potencjometr na obudowie lampy |
| Kontrola jasności | 0-100%, potencjometr |
| Długość ramion | 340 mm |
| Wysokość szkła powiększającego nad podstawą | maks. 300 mm |
| Wymiar podstawy | średnica 167 mm |
| Materiał | metal |
| Napięcie zasilania | USB 5V |
| Waga opakowania [kg]: | 1.36 kg |
Więcej parametrów
| Lampa |
|---|
| Typ źródła światła | LED |
| Soczewica | okrągły |
| Wymiar obiektywu | średnica 92 mm |
| Materiał obiektywu | szkło |
| Wejście zasilania | 3.4W |
| Oprawa | 26x biała dioda LED |
| Przełącznik | potencjometr na obudowie lampy |
| Kontrola jasności | 0-100%, potencjometr |
| Długość ramion | 340 mm |
| Wysokość szkła powiększającego nad podstawą | maks. 300 mm |
| Wymiar podstawy | średnica 167 mm |
| Materiał | metal |
| Napięcie zasilania | USB 5V |
| Waga opakowania [kg]: | 1.36 kg |