| Model | HT-88S |
| Temperatura (maks.) | 1100 °C |
| Objętość gazu | 20 ml |
| Zapłon | Piezoelektryczny |
| Wkład | klasyczna zapalniczka |
| Wymiary | 80x60x145mm |
| Waga | 173 g |
| Waga opakowania [kg]: | 0.212 kg |
| Model | HT-88S |
| Temperatura (maks.) | 1100 °C |
| Objętość gazu | 20 ml |
| Zapłon | Piezoelektryczny |
| Wkład | klasyczna zapalniczka |
| Wymiary | 80x60x145mm |
| Waga | 173 g |
| Waga opakowania [kg]: | 0.212 kg |
Przez ten czas przeszliśmy długą drogę.
Jeśli interesuje Cię nasza historia, czytaj więcej.
Dziękujemy za Wasze zaufanie!
Wpisz adres e-mail, którego używałeś do zakupów u nas. Wyślemy na niego instrukcje dotyczące resetowania hasła.
Dziękujemy za Twoją informację zwrotną.
Informacja zwrotna nie została wysłana z powodu błędnej weryfikacji.