| Źródło laboratoryjne | |
|---|---|
| Typ źródła | liniowy |
| Podłączanie do komputera | nie |
| Tryb źródłowy | CV (stałe napięcie)CC (prąd stały) |
| Mierniki | analogowy |
| Dokładność pomiaru napięcia | ± 2,5 % |
| Dokładność pomiaru prądu | ± 2,5 % |
| Tętnienie napięcia | < 1 mVrms |
| Prąd tętnienia | < 3 mArms |
| Izolacja galwaniczna od sieci zasilającej | tak |
| Odporność izolacji | > 20MΩ |
| Temperatura robocza | -10°C do 40°C |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Wymiary (szerokość - wysokość - głębokość) [mm] | 130-150-280 mm |
| Waga opakowania [kg]: | 5.5 kg |