
Lupa z oświetleniem LED zasilana czterema bateriami LR1130. Plastikowa podstawa ma przymocowany pod spodem żeliwny obciążnik, który sprawia, że lupa jest stabilna, nawet gdy ramię jest ustawione poziomo. Elastyczna, formowalna gęsia szyja ułatwia ustawienie lupy w żądanej pozycji. Naciśnięcie przycisku włącza podświetlenie, w którym pośredniczą dwie białe diody LED. W celu ochrony przed zarysowaniem i zakurzeniem soczewki, w zestawie znajduje się wiązany pokrowiec ochronny z tkaniny na szkło powiększające.
Typ GS-818-13 posiada szkło powiększające o średnicy 130 mm i powiększeniu 2 dioptrii. Lupa G-818-13 oferuje te same specyfikacje, ale zamiast podstawki posiada klips do przymocowania do krawędzi blatu stołu.
Parametry
| Lampa |
|---|
| Typ źródła światła | LED |
| Soczewica | okrągły |
| Wymiar obiektywu | średnica 130 mm |
| Materiał obiektywu | plastik |
| Oprawa | 2 x biała dioda LED |
| Przełącznik | przycisk na głowicy lupy |
| Długość ramion | 180 mm |
| Wymiar podstawy | 165 x 170 mm |
| Napięcie zasilania | 4x baterie LR1130 |
| Waga opakowania [kg]: | 0.55 kg |
Więcej parametrów
| Lampa |
|---|
| Typ źródła światła | LED |
| Soczewica | okrągły |
| Wymiar obiektywu | średnica 130 mm |
| Materiał obiektywu | plastik |
| Oprawa | 2 x biała dioda LED |
| Przełącznik | przycisk na głowicy lupy |
| Długość ramion | 180 mm |
| Wymiar podstawy | 165 x 170 mm |
| Napięcie zasilania | 4x baterie LR1130 |
| Waga opakowania [kg]: | 0.55 kg |