
W pełni cyfrowa antystatyczna stacja lutownicza z
trzema pozycjami pamięci, funkcją automatycznego
usypiania i wyłączania. Konstrukcja urządzenia została oparta na maksymalizacji jego właściwości antystatycznych i przydatności do lutowania elementów wrażliwych na wyładowania elektrostatyczne. Kontrola parametrów jest
w pełni cyfrowa, podobnie jak algorytm kontroli temperatury.
Użytkownik może zapisać własne ustawienia temperatury w 3 rejestrach pamięci i przywołać je jednym naciśnięciem przycisku. Grot lut owniczy typu 907N z japońską płytką grzejną zapewnia wysoką wydajność w szerokim zakresie zastosowań lutowniczych.

Funkcje SLEEP i automatycznego wyłączania są oparte na wykrywaniu bezczynności, tj. grot nie stygnie, gdy jest pozostawiony w podstawce przez dłuższy czas. Czas przejścia w tryb uśpienia można wybrać w zakresie 1-99 minut. Po przejściu do tego trybu temperatura końcówki jest obniżana i stabilizowana na poziomie 100°C. Jeśli mikrolutownica nie jest używana w trybie uśpienia przez czas określony dla automatycznego wyłączenia (1-99 minut), kanał jest całkowicie wyłączany. W pełni cyfrowa kontrola zapewnia możliwość wygodnej kalibracji systemu bez konieczności demontażu i obracania trymera - funkcja jest dostępna bezpośrednio po naciśnięciu przycisków i w zakresie ±50°C.
Mikrolutownica jest kompatybilna z szeroką gamą grotów lutowniczych serii 900.
Parametry
| Mikrolutowanie |
|---|
| Kontrola temperatury | cyfrowe (przyciski) |
| Wskaźnik temperatury | cyfrowy (wyświetlacz) |
| Stabilizacja temperatury | poprzez pomiar temperatury wyjściowej |
| Funkcja przedłużania żywotności końcówki | tak |
| Odporność końcówki na uziemienie | < 2 Ω |
| Potencjał końcówki względem uziemienia | < 2 mV |
| Stabilność temperaturowa | ± 2 °C bez zatížení |
| Wymienne końcówki (typ) | klasyczna seria 900-T |
| Typ pióra lutowniczego | YIHUA 907N |
| Wymiary (szerokość - wysokość - głębokość) [mm] | 136-93-150 mm |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Waga opakowania [kg]: | 2.9 kg |
Więcej parametrów
| Mikrolutowanie |
|---|
| Kontrola temperatury | cyfrowe (przyciski) |
| Wskaźnik temperatury | cyfrowy (wyświetlacz) |
| Stabilizacja temperatury | poprzez pomiar temperatury wyjściowej |
| Funkcja przedłużania żywotności końcówki | tak |
| Odporność końcówki na uziemienie | < 2 Ω |
| Potencjał końcówki względem uziemienia | < 2 mV |
| Stabilność temperaturowa | ± 2 °C bez zatížení |
| Wymienne końcówki (typ) | klasyczna seria 900-T |
| Typ pióra lutowniczego | YIHUA 907N |
| Wymiary (szerokość - wysokość - głębokość) [mm] | 136-93-150 mm |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Waga opakowania [kg]: | 2.9 kg |