Nowa gama grotów lutowniczych ESD SAFE na 230V od CXG z regulacją temperatury w krokach co 1°C. Temperaturę ustawia się wygodnie za pomocą dwóch przycisków, z których jeden służy do zwiększania temperatury grotu o jeden stopień, a drugi do jej zmniejszania. Dodatkowo, logika sterowania jest również wyposażona w funkcję kalibracji. Gdy oba przyciski zostaną naciśnięte jednocześnie, na wyświetlaczu LCD pojawi się zakres +-50°C, który reprezentuje korektę rzeczywistej temperatury końcówki zgodnie z zewnętrznym miernikiem kalibracyjnym.
dzięki temu mikrolutownica jest odpowiednia nawet w operacjach z ustalonym systemem jakości, który wymaga regularnej kalibracji narzędzi roboczych. Co nietypowe, temperaturę można ustawić już od 80°C, dzięki czemu mikrolutownica może być używana do celów innych niż lutowanie. Rękojeść jest podłączona do sieci 230V/50Hz za pomocą gniazda zaciskanego, a przewód uziemiający jest podłączony do końcówki lutowniczej, aby zapewnić standard ESD SAFE do pracy z komponentami wrażliwymi na ładunki elektrostatyczne.
Mikrolutownica posiada również funkcję uśpienia, która wykorzystuje czujnik ruchu w uchwycie lutowniczym. Jeśli lutownica nie będzie obsługiwana przez określony czas, który użytkownik może wybrać w zakresie od 1 do 15 minut, mikrolutownica przejdzie w tryb uśpienia i odłączy element grzejny. Pozwala to znacznie zaoszczędzić energię elektryczną i wydłużyć żywotność końcówki i elementu grzejnego.
Kształt grotu lub kolor uchwytu mogą się różnić w zależności od stanu magazynowego.
Groty lutownicze są wymienne, grot lutowniczy typu 900M-T-K jest dołączony do końcówki do mikrolutowania, może być wymieniany ze wszystkimi grotami serii 900-T.
Parametry
| Mikrolutowanie |
|---|
| Kontrola temperatury | cyfrowe (przyciski) |
| Wskaźnik temperatury | cyfrowy (wyświetlacz) |
| Stabilizacja temperatury | poprzez pomiar temperatury wyjściowej |
| Odporność końcówki na uziemienie | < 2 Ω |
| Potencjał końcówki względem uziemienia | < 2 mV |
| Wymienne końcówki (typ) | seria 900L-T |
| Wymiary (szerokość - wysokość - głębokość) [mm] | średnica 23,6, długość 246 mm |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Waga opakowania [kg]: | 0.3 kg |
Więcej parametrów
| Mikrolutowanie |
|---|
| Kontrola temperatury | cyfrowe (przyciski) |
| Wskaźnik temperatury | cyfrowy (wyświetlacz) |
| Stabilizacja temperatury | poprzez pomiar temperatury wyjściowej |
| Odporność końcówki na uziemienie | < 2 Ω |
| Potencjał końcówki względem uziemienia | < 2 mV |
| Wymienne końcówki (typ) | seria 900L-T |
| Wymiary (szerokość - wysokość - głębokość) [mm] | średnica 23,6, długość 246 mm |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Waga opakowania [kg]: | 0.3 kg |