Zasilacz Mean Well HLG-240H-42A - 240W
Zasilacz impulsowy pracujący w trybie CC i CV idealnie nadaje się nie tylko kontynuacja tekstu
Kod produktu:
104794
na stanie (1 szt.)
Zasilacz Mean Well HLG-240H-42A - 240W 104794 https://www.expresspak.pl/images/produkty/2/5057/napajeci-zdroj-mean-well-hlg-240h-42a-240w_1725351435.jpg
Cena: 2767.50
Dostupnost: na stanie 1 szt.
Cena z VAT Cena bez VAT
szt.
Zasilacz impulsowy pracujący w trybie CC i CV idealnie nadaje się nie tylko do zasilania taśm i modułów LED, ale także do ładowania ogniw akumulatorów w rowerach elektrycznych, skuterach, hulajnogach czy sprzęcie ogrodowym, takim jak zrobotyzowane kosiarki do trawy.przykładowo marki STIHL, HONDA, RYOBI, Husqvarna, Black & Decker, BOSCH, Gardena, Hilti, Karcher, Makita korzystają z systemów akumulatorowych 36V i 42V. zasilacz umożliwia regulację zarówno napięcia wyjściowego 35,5 - 47,5V DC, jak i prądu wyjściowego 2,86 - 5,72A , dzięki czemu idealnie nadaje się do ładowania akumulatorów złożonych z pojedynczych ogniw Li-Pol i Li-ion o łącznym napięciu około 42V.
Dla akumulatora 36V Li-Pol lub Li-ion stosowane jest napięcie ładowania 42V, niektórzy producenci oznaczają swoje akumulatory jako system 36V, 40V lub 42V, ale ważne jest, aby znać i ustawić napięcie ładowania i prąd ładowania na akumulatorze, aby wartości odpowiadały wymaganiom oryginalnej ładowarki, a ładowanie było bezpieczne. Jeśli zasilacz nie pozwala na ustawienie parametrów zgodnie z oryginalną ładowarką, nie należy podłączać zasilacza do akumulatora. Prąd i napięcie można regulować za pomocą dwóch trymerów na zasilaczu, a napięcie i prąd wyjściowy należy zmierzyć za pomocą multimetru i odpowiedniego obciążenia.
Opakowanie: zasilacz Mean Well HLG-240H-42A
Parametry
Model HLG-240H-42A - 240W
Zasilanie 100-240V AC / 50-60Hz
Moc wejściowa Maks. 300 W
Napięcie wyjściowe 35,5 - 47,5 V DC (może być płynnie regulowane za pomocą trymera)
Prąd wyjściowy 2.86 - 5,72A (płynna regulacja trymerem)
Zabezpieczenie przed: przeciążeniem, przegrzaniem, zwarciem
Stopień ochrony IP65
Połączenie wejście/wyjście Przewody
Tętnienia zasilania 250mVp-p
Temperatura pracy -40 ~ +70°C
Wilgotność robocza 20 ~ 95% WILGOTNOŚCI WZGLĘDNEJ
Wymiary 244,2x68x38,8 mm dł. x szer. x wys
Waga 1,2 kg
Waga opakowania [kg]:1.25 kg
Więcej parametrów
Model HLG-240H-42A - 240W
Moc wejściowa Maks. 300 W
Stopień ochrony IP65
Tętnienia zasilania 250mVp-p
Temperatura pracy -40 ~ +70°C