Zasilacz impulsowy WXD-250-12V 20A 240W - chłodzenie pasywne
Towar w promocji
Zasilacz przemysłowy WXD-250-12V 20A 240W AC110-230V / DC 12V 20A o maksymalnej mocy wejściowej 240W przeznaczony głównie do zasilania dłuższych taśm LED, do zabudowy lub w szafach rozdzielczych. Ten zasilacz kontynuacja tekstu
Kod produktu:
104564
Warianty:
na stanie
Zasilacz impulsowy WXD-250-12V 20A 240W - chłodzenie pasywne 104564 https://www.expresspak.pl/images/produkty/2/4812/spinany-zdroj-wxd-250-12v-20a-240w-pasivni-chlazeni_1676457014.jpg
Cena: 708.48
Dostupnost: na stanie
Cena z VAT Cena bez VAT
szt.
Zasilacz przemysłowy WXD-250-12V 20A 240W AC110-230V / DC 12V 20A o maksymalnej mocy wejściowej 240W przeznaczony głównie do zasilania dłuższych taśm LED, do zabudowy lub w szafach rozdzielczych. Ten zasilacz przemysłowy jest zamknięty w metalowej ramie o stopniu ochrony IP20 i ma standardowy zakryty blok zacisków ze śrubami do podłączenia napięcia wejściowego sieci, przewodu uziemiającego i trzech par przewodów wyjściowych 12 V DC. Zasilacz posiada zabezpieczenie przeciwzwarciowe i może być przełączany na zasilanie sieciowe 110 V.
Zasilacz zawiera również diodę LED wskazującą zasilanie oraz trymer regulacji, który umożliwia regulację napięcia wyjściowego zasilacza (11V - 14V). Zasilacz modułowy WXD-250-12V może zasilać urządzenia o mocy do 240W. Nadaje się na przykład do zasilania bardziej wymagającego oświetlenia LED - dłuższych taśm LED, mocnych żarówek LED i innych bardziej wymagających zastosowań. Zawsze należy pamiętać o odpowiedniej rezerwie mocy (20-25%), zasilacz nie powinien pracować na granicy swoich możliwości przez długi czas. Więcej zasilaczy przemysłowych o innych parametrach można znaleźć w naszej ofercie.
Skorzystaj z tego prostego obliczenia, aby obliczyć moc wymaganą do zasilania taśm LED:
Długość taśmy LED w metrach * moc na metr * 1,25 (25% marginesu) = wymagana moc zasilacza (W).
Przykład: 15,5m * 10,4W * 1,25 = 201,5W < 240W = zasilacz jest idealny.
Parametry
Napięcie wejściowe110V/220V ±15%
Tolerancja maksymalnego prądu wyjściowego+-5%
Wymiary (w-h-h) mm110-49-199 mm
Waga opakowania [kg]:0.7 kg
Więcej parametrów