Wydajny zasilacz przemysłowy WXD-1200W AC230V / DC 24V 50A o maksymalnej mocy wejściowej 1200W przeznaczony do zabudowy lub szaf dystrybucyjnych. Zasilacz ma konstrukcję przemysłową, jest zamknięty w metalowej ramie o stopniu ochrony IP20, posiada standardowy blok zacisków ze śrubami do podłączenia wejściowego napięcia sieciowego wraz z przewodem uziemiającym i trzema parami przewodów wyjściowych DC. Zasilacz posiada zabezpieczenie przeciwzwarciowe, zabezpieczenie przed przegrzaniem i zabezpieczenie nadprądowe. Zasilacz przemysłowy WXD-1200W jest aktywnie chłodzony z tyłu obudowy.
Zasilacz zawiera diodę LED, która służy do wskazywania zasilania, a także trymer regulacji, który umożliwia regulację napięcia wyjściowego zasilacza (3 V - 24,4 V). Zasilacz modułowy WXD-1200W może zasilać urządzenia o mocy do 1200W.
Więcej zasilaczy przemysłowych o innych parametrach można znaleźć w naszej ofercie.
Parametry
| Napięcie wejściowe | 230V/50Hz |
| Wymiary (w-h-h) mm | 240-66-125 mm |
| Temperatura robocza | -10 do +50 °C |
| Zabezpieczenia | przed przegrzaniemprzed zwarciem |
| Waga opakowania [kg]: | 1.715 kg |
Więcej parametrów