Zasilacz przemysłowy WXD-1500W z regulacją napięcia 3 - 24V, 60A, 1500W
WXD-1500W to bardzo wydajny przemysłowy zasilacz impulsowy z regulacją napięcia w zakresie 3-24 V, prądem do 60 A i całkowitą mocą 1500 W do wymagających zastosowań. Zasilacz posiada czerwony wyświetlacz kontynuacja tekstu
Kod produktu:
102379
na stanie (2-5 szt.)
Zasilacz przemysłowy WXD-1500W z regulacją napięcia 3 - 24V, 60A, 1500W 102379 https://www.expresspak.pl/images/produkty/1/2441/prumyslovy-zdroj-wxd-1500w-s-regulaci-napeti-3-24v-60a-1500w_0.jpg
Cena: 12177.00
Dostupnost: na stanie 2-5 szt.
Cena z VAT Cena bez VAT
szt.
WXD-1500W to bardzo wydajny przemysłowy zasilacz impulsowy z regulacją napięcia w zakresie 3-24 V, prądem do 60 A i całkowitą mocą 1500 W do wymagających zastosowań. Zasilacz posiada czerwony wyświetlacz LED pokazujący napięcie wyjściowe, z przełącznikiem poniżej wyświetlacza do wyświetlania poboru prądu. Wyświetlacz jest trzycyfrowy. Wyświetlacz pokazuje wartości z dokładnością do jednego miejsca po przecinku. Regulacja napięcia jest możliwa w zakresie od 2,5 V do 24,5 V za pomocą potencjometru obrotowego po prawej stronie wyświetlacza. Zasilacz zawiera diodę LED, która służy do wskazywania zasilania.