Zasilacz laboratoryjny impulsowy DC Gophert CPS-3205 o bardzo małych rozmiarach i napięciu wyjściowym
32V i prądzie
5A.
Zasilacz CPS-3205 jest sterowany mikroprocesorem (MCU), ma bardzo proste sterowanie - regulator krokowy, który może kontrolować zarówno prąd, jak i napięcie, wybierając punkt dziesiętny dla bardziej precyzyjnej regulacji poziomów napięcia i prądu. Przełącznik, umieszczony obok regulatora obrotowego, służy do przełączania sterowania między prądem a napięciem. Ten impulsowy zasilacz DC posiada dwa wyświetlacze segmentowe, czterocyfrowy wyświetlacz napięcia i trzycyfrowy wyświetlacz prądu oraz blokadę sterowania. Zasilacz może pracować w trybach stałego prądu (CV) i stałego napięcia (CV), a aktualny stan jest wskazywany przez diody LED po prawej stronie wyświetlacza. Dostępne są również zaawansowane funkcje monitorowania OVP, monitorowania OCP, OTP i ochrony przed zwarciem na wyjściu. CPS-3205 może pracować zarówno w sieci 230V, jak i 110V.
Cały
zasilacz ma bardzo małe rozmiary, 121(w) - 58(h) - 196(d), jest łatwy do przenoszenia, waży zaledwie 0,7 kg, a cała obudowa wykonana jest z profilowanego stopu aluminium. Jego rozmiar i wykonanie sprawiają, że idealnie nadaje się do umieszczenia w szafach rack, skrzynkach serwisowych, szafach rozdzielczych, w miejscach, w których przestrzeń jest na wagę złota oraz w zastosowaniach, w których zasilacz musi być często przenoszony.
Parametry
| Źródło laboratoryjne |
|---|
| Typ źródła | przełączony |
| Podłączanie do komputera | nie |
| Symetryczne zasilanie | nie |
| Tryb źródłowy | CV (stałe napięcie)CC (prąd stały) |
| Mierniki | cyfrowy |
| Dokładność pomiaru napięcia | 0.3 % |
| Dokładność pomiaru prądu | 0.3 % |
| Tętnienie napięcia | 3 mVrms |
| Prąd tętnienia | < 30 mA p-p |
| Izolacja galwaniczna od sieci zasilającej | tak |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Wymiary (szerokość - wysokość - głębokość) [mm] | 121-58-196 mm |
| Waga opakowania [kg]: | 0.775 kg |
Więcej parametrów
| Źródło laboratoryjne |
|---|
| Typ źródła | przełączony |
| Podłączanie do komputera | nie |
| Symetryczne zasilanie | nie |
| Tryb źródłowy | CV (stałe napięcie)CC (prąd stały) |
| Mierniki | cyfrowy |
| Dokładność pomiaru napięcia | 0.3 % |
| Dokładność pomiaru prądu | 0.3 % |
| Tętnienie napięcia | 3 mVrms |
| Prąd tętnienia | < 30 mA p-p |
| Izolacja galwaniczna od sieci zasilającej | tak |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Wymiary (szerokość - wysokość - głębokość) [mm] | 121-58-196 mm |
| Waga opakowania [kg]: | 0.775 kg |