Podwójny zasilacz laboratoryjny PS-3002D-II - 2x30V/2A, 60V/2A, 30V/4A
Towar w promocji
Precyzyjny podwójny liniowy regulowany zasilacz z czterocyfrowymi cyfrowymi miernikami, regulacją napięcia w krokach co 10 mV i regulacją prądu w krokach co 1 mA. Stabilizuje 2x0-30V/2A, a dodatkowo dostępne jest kontynuacja tekstu
Kod produktu:
101148
Warianty:
na stanie
Podwójny zasilacz laboratoryjny PS-3002D-II - 2x30V/2A, 60V/2A, 30V/4A 101148 https://www.expresspak.pl/images/produkty/1/1155/dvojity-laboratorni-zdroj-ps-3002d-ii-2x30v-2a-60v-2a-30v-4a_0.jpg ZHAOXIN
Cena: 6309.90
Dostupnost: na stanie
Cena z VAT Cena bez VAT
szt.
Precyzyjny podwójny liniowy regulowany zasilacz z czterocyfrowymi cyfrowymi miernikami, regulacją napięcia w krokach co 10 mV i regulacją prądu w krokach co 1 mA. Stabilizuje 2x0-30V/2A, a dodatkowo dostępne jest niezależne wyjście 5V/3A do zasilania obwodów sterujących lub pomocniczych. Oba zasilacze są sterowane całkowicie niezależnie, a ich wyjścia są równie niezależne, czyli izolowane galwanicznie.
Parametry
Źródło laboratoryjne
Typ źródłaliniowy
Podłączanie do komputeranie
Symetryczne zasilanietak
Tryb źródłowyCV (stałe napięcie)CC (prąd stały)
Miernikicyfrowy
Dokładność pomiaru napięcia± 1 %
Dokładność pomiaru prądu± 2 %
Izolacja galwaniczna od sieci zasilającejtak
Napięcie zasilania230V/50Hz
Wymiary (szerokość - wysokość - głębokość) [mm]260-160-350 mm
Waga opakowania [kg]:7.4 kg
Więcej parametrów
Źródło laboratoryjne
Typ źródłaliniowy
Podłączanie do komputeranie
Symetryczne zasilanietak
Miernikicyfrowy
Dokładność pomiaru prądu± 2 %
Napięcie zasilania230V/50Hz
Waga opakowania [kg]:7.4 kg
Kup
na stanie6-25 szt.
Kod:
101338
Kup
na staniewięcej niż 25 szt.
Kod:
Uniwersalny czarny kabel z zaciskiem bananowym do podłączania dowolnej aplikacji elektronicznej do zasilacza laboratoryjnego. Bardzo drobno pleciony kabel o przekroju 1,5 mm. Wraz z miękkim zwężeniem gwarantują bardzo dobrą giętkość i elastyczność kabla. W przypadku zasilania wielu obwodów, kable można łączyć ze sobą bananowo, tworząc węzły w obwodzie. Dostępne w kilku kolorach dla rozróżnienia polaryzacji: czerwony, czarny, niebieski, żółty, zielony.
na staniewięcej niż 25 szt.
Uniwersalny czerwony przewód bananowy z zaciskiem stopniowym do podłączenia dowolnej aplikacji elektronicznej do zasilacza laboratoryjnego. Bardzo drobno pleciony kabel o przekroju 1,5 mm. Wraz z miękkim zwężeniem gwarantują bardzo dobrą giętkość i elastyczność kabla. W przypadku zasilania wielu obwodów, kable można łączyć ze sobą bananowo, tworząc węzły w obwodzie. Dostępne w kilku kolorach dla rozróżnienia polaryzacji: czerwony, czarny, niebieski, żółty, zielony.
Uniwersalny zielony kabel z zaciskiem bananowym do podłączenia dowolnej aplikacji elektronicznej do zasilacza laboratoryjnego. Bardzo drobno pleciony kabel o przekroju 1,5 mm. Wraz z miękkim zwężeniem gwarantują bardzo dobrą giętkość i elastyczność kabla. W przypadku zasilania wielu obwodów, kable można łączyć ze sobą bananowo, tworząc węzły w obwodzie. Dostępne w kilku kolorach dla rozróżnienia polaryzacji: czerwony, czarny, niebieski, żółty, zielony.
na stanie6-25 szt.
Uniwersalny żółty zacisk bananowy do podłączania dowolnych urządzeń elektronicznych do zasilacza laboratoryjnego. Bardzo drobno pleciony przewód o przekroju 1,5 mm. Wraz z miękkim zaciskiem gwarantują bardzo dobrą giętkość i elastyczność kabla. W przypadku zasilania wielu obwodów, kable można łączyć ze sobą bananowo, tworząc węzły w obwodzie. Dostępne w kilku kolorach dla rozróżnienia polaryzacji: czerwony, czarny, niebieski, żółty, zielony.
Uniwersalny niebieski przewód bananowy z zaciskiem stopniowym do podłączenia dowolnej aplikacji elektronicznej do zasilacza laboratoryjnego. Bardzo drobno pleciony przewód o przekroju 1,5 mm. Wraz z miękkim zaciskiem gwarantują bardzo dobrą giętkość i elastyczność kabla. W przypadku zasilania wielu obwodów, kable można łączyć ze sobą bananowo, tworząc węzły w obwodzie. Dostępne w kilku kolorach dla rozróżnienia polaryzacji: czerwony, czarny, niebieski, żółty, zielony.