Mikrolutownica oferuje dużą moc 70 W z cyfrowo kontrolowaną temperaturą w zakresie 200-480°C i jest sterowana całkowicie niezależnie od rozlutownicy. Pióro lutownicze zawiera zintegrowany wyciąg oparów, który łączy się ze złączem ssącym stacji. Stacja jest zakończona pojedynczym złączem ssącym i aby użyć pochłaniacza dymu, rozlutownica musi być odłączona od pompy. Mikrolutownica oferuje również funkcję automatycznego usypiania, która wydłuża żywotność końcówki i oszczędza energię.
Odlutownica ma również cyfrowo kontrolowany zakres temperatur 200-480°C, moc wyjściową 50 W i może być używana jednocześnie z mikrolutownicą. Wydrążona końcówka (seria DES-02) pistoletu do rozlutowywania jest podgrzewana przez element grzejny w taki sam sposób, jak końcówka mikrolutownicy, a roztopiona cyna jest zasysana bezpośrednio do zbiornika cyny. Dostępna jest również funkcja automatycznego usypiania. Nadaje się do rozlutowywania konwencjonalnych elementów DIL i SMD.
Wymiary stacji: 190 x 250 x 166 mm
Waga stacji: 4,815 kg
Komponenty:
pióro lutownicze typu B003A+
pistolet do rozlutowywania B1002A+
stojak na grot lutowniczy z pochłaniaczem dymu
stojak na cewkę cynową
miska z gąbką
igła do czyszczenia otworów w płytkach drukowanych podczas odlewania komponentów
drucik do czyszczenia rurki ssącej rozlutownicy
2x zapasowa końcówka do rozlutowywania(typ DES-02) Ø wewnętrzna 0,6 mm i 0,9 mm
zapasowe filtry do odlutowywania
zapasowa spirala chłodząca z uszczelką do odlutowywania
| Mikrolutowanie | |
|---|---|
| Kontrola temperatury | cyfrowe (przyciski) |
| Wskaźnik temperatury | cyfrowy (wyświetlacz) |
| Stabilizacja temperatury | poprzez pomiar temperatury wyjściowej |
| Funkcja przedłużania żywotności końcówki | tak |
| Wymienne końcówki (typ) | klasyczna seria 900-T |
| Typ pióra lutowniczego | Aoyue B003A+ |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Desolder | |
| Kontrola temperatury | cyfrowe (przyciski) |
| Wskaźnik temperatury | cyfrowy (wyświetlacz) |
| Wymienne końcówki (typ) | dla desolderów DES-02 |
| Typ pióra lutowniczego | Pistolet AOYUE B1002A |
| Waga opakowania [kg]: | 6.325 kg |