
Podwójna antystatyczna stacja lutownicza z niezależnym sterowaniem grotami lutowniczymi. Para mikrolutownic może być używana przez dwóch operatorów lub jednego technika serwisowego przy użyciu
dwóch różnych kształtów grotów lub
dwóch różnych temperatur. Jeśli wymagane są dwa różne profile grotów, dostarczany jest jeden szeroki grot lutowniczy i jeden cienki grot do lutowania precyzyjnego.
W takiej konfiguracji grot lutowniczy do grubej końcówki musi zapewniać wyższą wydajność, ponieważ podczas lutowania grubą końcówką spodziewane jest zwiększone rozpraszanie ciepła. Pióro lutownicze typu 907N z japońską wkładką grzewczą zapewnia wysoką wydajność w szerokim zakresie zastosowań lutowniczych. Z drugiej strony, w przypadku grotów 907L wysoka wydajność spirali grzewczej jest zbędna, dlatego każdy kanał lutowniczy jest wyposażony w inny typ grotu. Podczas projektowania urządzenia dołożono wszelkich starań, aby zmaksymalizować jego właściwości antystatyczne i przydatność do lutowania elementów wrażliwych na ładunki elektrostatyczne.
Rodzaje grotów lutowniczych:
Pióro lutownicze Yihua 907N 7pin 75W
Pióro lutownicze Yihua 907L 6pin 75W

Sterowanie kanałem jest w pełni cyfrowe, podobnie jak algorytm kontroli temperatury. Każdy kanał ma 3 pamięci, w których użytkownik może przechowywać własne ustawienia temperatury i po prostu przywoływać je jednym naciśnięciem przycisku.

System posiada funkcję SLEEP i automatyczne wyłączanie. Funkcje te opierają się na wykrywaniu bezczynności, tj. końcówka nie schładza się, gdy jest pozostawiona w podstawce przez długi czas. Czas przejścia w tryb uśpienia można wybrać w zakresie 1-99 minut. Po przejściu w ten tryb temperatura końcówki jest obniżana i stabilizowana na poziomie 100°C. Jeśli mikrolutownica nie będzie używana w trybie uśpienia przez czas określony dla automatycznego wyłączenia (1-99 minut), kanał zostanie całkowicie wyłączony. W pełni cyfrowa kontrola zapewnia możliwość wygodnej kalibracji systemu bez konieczności demontażu i obracania trymera - funkcja jest dostępna bezpośrednio po naciśnięciu przycisków i w zakresie ±50°C.
Mikrolutownica jest kompatybilna z szeroką gamą grotów lutowniczych serii 900.
Parametry
| Mikrolutowanie |
|---|
| Kontrola temperatury | cyfrowe (przyciski) |
| Wskaźnik temperatury | cyfrowy (wyświetlacz) |
| Stabilizacja temperatury | poprzez pomiar temperatury wyjściowej |
| Funkcja przedłużania żywotności końcówki | tak |
| Odporność końcówki na uziemienie | < 2 Ω |
| Potencjał końcówki względem uziemienia | < 2 mV |
| Stabilność temperaturowa | ± 2 °C bez zatížení |
| Wymienne końcówki (typ) | klasyczna seria 900-T |
| Typ pióra lutowniczego | YIHUA 907LYIHUA 907N |
| Wymiary (szerokość - wysokość - głębokość) [mm] | 136-93-150 mm |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Waga opakowania [kg]: | 3.11 kg |
Więcej parametrów
| Mikrolutowanie |
|---|
| Kontrola temperatury | cyfrowe (przyciski) |
| Wskaźnik temperatury | cyfrowy (wyświetlacz) |
| Stabilizacja temperatury | poprzez pomiar temperatury wyjściowej |
| Funkcja przedłużania żywotności końcówki | tak |
| Odporność końcówki na uziemienie | < 2 Ω |
| Potencjał końcówki względem uziemienia | < 2 mV |
| Stabilność temperaturowa | ± 2 °C bez zatížení |
| Wymienne końcówki (typ) | klasyczna seria 900-T |
| Typ pióra lutowniczego | YIHUA 907LYIHUA 907N |
| Wymiary (szerokość - wysokość - głębokość) [mm] | 136-93-150 mm |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Waga opakowania [kg]: | 3.11 kg |