gąbka i podstawka
Mikrolutownica jest kompatybilna z szeroką gamą grotów lutowniczych serii 900.
| Mikrolutowanie | |
|---|---|
| Kontrola temperatury | cyfrowe (przyciski) |
| Wskaźnik temperatury | cyfrowy (wyświetlacz) |
| Stabilizacja temperatury | poprzez pomiar temperatury wyjściowej |
| Funkcja przedłużania żywotności końcówki | nie |
| Odporność końcówki na uziemienie | < 2 Ω |
| Potencjał końcówki względem uziemienia | < 2 mV |
| Wymienne końcówki (typ) | klasyczna seria 900-T |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Waga opakowania [kg]: | 0.77 kg |