IB-9502 to elegancka i
profesjonalna lampa serwisowa LED z dużym regulowanym ramieniem i wydłużoną owalną głowicą
z równomiernym i mocnym oświetleniem, która z łatwością oświetla większość stołu warsztatowego i niskim zużyciem energii dzięki zastosowaniu energooszczędnych komponentów SMD.

Głowica lampy ma wydłużony owalny kształt o długości 470 cm i szerokości zaledwie 80 mm, co wygląda bardzo elegancko i jednocześnie oszczędza miejsce. Oświetlenie zapewnia 60 diod LED SMD, każda o mocy 0,2W i wysokim strumieniu świetlnym
1200 lumenów (więcej niż konwencjonalna żarówka 80W) przy zachowaniu rozsądnego poboru mocy na poziomie zaledwie 14W. Dzięki długości głowicy, lampa oświetla znaczną część blatu roboczego, a serwisowanie pod spodem jest wtedy ułatwione. Niebieska linia na obwodzie głowicy lampy z pewnością cieszy oko, sprawiając eleganckie wrażenie. Lampa posiada również możliwość zmiany intensywności światła w 4 krokach - 25%, 50%, 75% i 100%. Po piątym naciśnięciu przycisku lampa wyłącza się. Chromatyczność światła to zimna biel 5600-6000k.
Przytrzymanie lampy zapewnia solidny dwuramienny mechanizm przegubowy, który umożliwia ustawienie lampy w żądanej pozycji bez konieczności dokręcania śrub blokujących. Po ustawieniu lampy w odpowiedniej pozycji, pozostaje ona na swoim miejscu - nie przechyla się. Ramię lampy jest w całości metalowe. Ramię lampy można przymocować do blatu stołu za pomocą małego imadła, które mocuje się do krawędzi stołu. Lampę można z niego łatwo zdjąć w dowolnym momencie (obrotowy trzpień).
Wysokość głowicy lampy od stołu wynosi 41-81 cm, w zależności od półpozycji lampy. Głowica lampy ma
47 cm długości i może być praktycznie prostowana i pochylana w dowolnym miejscu w promieniu 87 cm od podstawy lampy. Lampa na maksymalnej wysokości oświetli
powierzchnię stołu o długości ok. 100 cm.
Lampa jest szczególnie przydatna jako lampa robocza i serwisowa w każdym warsztacie, do naprawy elektroniki - lutowania płytek drukowanych, do sprawdzania jakości materiałów i nie tylko. Jej wygląd sprawia, że lampa nadaje się również do pomieszczeń reprezentacyjnych - salonów kosmetycznych, studiów paznokci itp.
Do lampy można dokupić stojak
z kółkami i schowkiem, dzięki czemu lampę można postawić poza stołem i swobodnie przemieszczać po pomieszczeniu.
Parametry
| Lampa |
|---|
| Typ źródła światła | LED |
| Wejście zasilania | 14W |
| Oprawa | 60 x biała dioda LED |
| Przełącznik | przycisk na głowicy lampy |
| Kontrola jasności | 0-25-50-75-100% za pomocą przycisku |
| Materiał | metal + plastik |
| Wymiary (szerokość - wysokość - głębokość) [mm] | 890-410-80 mm |
| Napięcie zasilania | zewnętrzny zasilacz AC 230V/DC 1-12V |
| Waga opakowania [kg]: | 2.1 kg |
Więcej parametrów