Automatyczna maszyna do dozowania i pakowania płynów YTK-LP200 10-200 ml
Kod produktu:
104503
na stanie (1 szt.)
Produkt gabarytowy można wysłać tylko za pomocą specjalnego transportu.
Cena: 47202.48
Dostupnost: na stanie 1 szt.
Cena z VAT Cena bez VAT
szt.
Torebki są formowane z 200 mm folii PP/PET, która jest rozwijana z uchwytu rolki, a następnie kształtowana i zgrzewana w formę poduszki. Szerokość worka jest ustalana na podstawie szerokości folii (folia 200 mm = worek 100 mm) . Długość można dostosować do rozmiaru i objętości worka do maksymalnej długości 160 mm. Torebka o wymiarach 100x160 mm ma pojemność około 200 ml. Na wielkość pojedynczej dawki można wpływać poprzez zmianę czasu włączenia pompy, regulacji tej dokonuje się w menu urządzenia za pomocą przycisków membranowych i kolorowego wyświetlacza. Użytkownik wybiera czas włączenia pompy w milisekundach, aby ustawić wymaganą wielkość pojedynczej dawki. Powstała w ten sposób poduszka płynu jest bardzo wytrzymała i może wytrzymać nieostrożne obchodzenie się z nią, a nawet upadek z wysokości kilku metrów.
Dzięki konstrukcji wykonanej w całości ze stali nierdzewnej, urządzenie jest bardzo łatwe w czyszczeniu i konserwacji, obsługa za pomocą dużego kolorowego wyświetlacza z przyciskami jest prosta i intuicyjna, urządzenie stoi na kółkach z blokadą i można je bardzo łatwo przenieść na inne miejsce pracy. Silikonowy wąż wlotowy (ssący) 8 mm ma długość 1,5 m i jest zakończony koszem filtracyjnym, który zapobiega zasysaniu większych zanieczyszczeń, które mogłyby uszkodzić pompę.
Parametry
Model YTK-LP200
Zasilanie 230V/50Hz
Moc wejściowa 400W
Typ pompy Membranowa 5l/min
Prędkość 20-30 worków/min
Objętość 10-200ml
Rozmiar worka maks. 100x160 mm (stała szerokość x regulowana długość 30-160 mm)
Dokładność +-2,5 ml
Szerokość folii 200 mm
Regulacja temperatury szczęk TAK 130-220°C
Waga 40kg
Wymiary 450x1500x380mm
Waga opakowania [kg]:56 kg
Więcej parametrów
Film produktowy
Model YTK-LP200
Zasilanie 230V/50Hz
Moc wejściowa 400W
Typ pompy Membranowa 5l/min
Prędkość 20-30 worków/min
Objętość 10-200ml
Dokładność +-2,5 ml
Szerokość folii 200 mm
Waga 40kg
Wymiary 450x1500x380mm
Waga opakowania [kg]:56 kg
Płasko zgrzewana dwuwarstwowa folia PE 50 mikronów / PET 12 mikronów o szerokości 200 mm Folia jest używana głównie do pakowania płynów przy użyciu automatycznej maszyny pakującej - YTK-LP200 10-200ml Folia może być również używana do pakowania żywności w innych maszynach pakujących, które pozwalają na użycie folii o średnicy 200 mm. Przezroczysta i mocna folia PE/PET nawinięta na rolkę o średnicy wewnętrznej 76 mm nadaje się do pakowania wszelkiego rodzaju żywności, płynów i produktów spożywczych (pieczywo, mąka, pikantne i słodkie przekąski, mięso, warzywa, sosy) na automatycznych maszynach pakujących lub do tworzenia torebek i opakowań przy użyciu ręcznych owijarek dźwigniowych. Folia PE/PET - do tworzenia torebek i opakowań. Folia jest bardziej elastyczna i miękka, a jednocześnie bardzo wytrzymała, szczególnie nadaje się do automatycznych i półautomatycznych maszyn pakujących oraz owijarek. Folia jest dostarczana na rolce z wgłębieniem o średnicy wewnętrznej 76 mm. Podana waga może się różnić o +-5% Folia jest zatwierdzona przez Food ATEST do długotrwałego przechowywania wszystkich rodzajów żywności (kwaśnej i zasadowej) w temperaturze pokojowej i niższej, w tym w warunkach gorącego napełniania i/lub podgrzewania do 100°C. Folia jest zgrzewalna tylko z jednej strony. 1 opakowanie = 5 kg