| Marka | AOYUE |
| Długość uchwytu | 155mm |
| Średnica uchwytu | 16mm |
| Długość przewodu / węża | 950 mm |
| Średnica wewnętrzna węża | 5 mm |
| Złącze | okrągły DIN 5pin |
| Waga | 140g |
| Waga opakowania [kg]: | 0.153 kg |
| Marka | AOYUE |
| Długość uchwytu | 155mm |
| Średnica uchwytu | 16mm |
| Długość przewodu / węża | 950 mm |
| Średnica wewnętrzna węża | 5 mm |
| Złącze | okrągły DIN 5pin |
| Waga | 140g |
| Waga opakowania [kg]: | 0.153 kg |
Przez ten czas przeszliśmy długą drogę.
Jeśli interesuje Cię nasza historia, czytaj więcej.
Dziękujemy za Wasze zaufanie!
Wpisz adres e-mail, którego używałeś do zakupów u nas. Wyślemy na niego instrukcje dotyczące resetowania hasła.
Dziękujemy za Twoją informację zwrotną.
Informacja zwrotna nie została wysłana z powodu błędnej weryfikacji.