Zasilacz na szynę DIN DRP-240-24 24V 10A 240W
Zasilacz impulsowy DRP-240-24 o napięciu wyjściowym 24V i prądzie 10A i mocy maksymalnej 240W do montażu w szafach na szynie DIN.
Zasilacze serii DRP są stabilizowane, o stałym napięciu wyjściowym, kontynuacja tekstu
Kod produktu:
102144
Warianty:
na stanie (2-5 szt.)
Zasilacz na szynę DIN DRP-240-24 24V 10A 240W 102144 https://www.expresspak.pl/images/produkty/1/2206/napajeci-zdroj-na-din-listu-drp-240-24-24v-10a-240w_0.jpg
Cena: 2829.00
Dostupnost: na stanie 2-5 szt.
Cena z VAT Cena bez VAT
szt.
Zasilacze serii DRP są stabilizowane, o stałym napięciu wyjściowym, są galwanicznie izolowane od sieci i służą do zasilania systemów sterowania i automatyki w szafach sterowniczych, automatyki domowej, serwomotorów, bram wjazdowych i innych aplikacji wymagających do pracy napięcia 24V DC.
Zasilacz może być zasilany napięciem z zakresu: 100-240VAC (3,5A). 50/60Hz. DRP-240-24 oferuje dwie pary zacisków dla wyjścia 24V (1 kanał). Napięcie wyjściowe zasilacza można skalibrować za pomocą trymera obrotowego w zakresie +/-12% (ok. 21-28V). Wyłączenie zasilacza jest sygnalizowane za pomocą diody LED na panelu przednim (na zaciskach wyjściowych).
Zasilacz jest chłodzony pasywnie, klasa izolacji 2.
Zgodny z UL 508 - zawiera aktywną korekcję współczynnika mocy (samokorygującą).
Montaż na szynie DIN - 8 pozycji, sprawność: 84%.