Regulowany zasilacz laboratoryjny impulsowy
Zhaoxin KXN-505D o regulowanym napięciu
0 - 50V i prądzie
0 - 5A z cyfrowymi miernikami obu wielkości oraz sygnalizacją ograniczenia prądu (C.C.) i napięcia (C.V.). Zasilacz może pracować zarówno w trybie
CV , jak i
CC, a aktualny stan sygnalizowany jest zapaleniem odpowiednich diod LED pod wskaźnikami prądu lub napięcia. Do płynnej regulacji prądu i napięcia służą 4 potencjometry, po parze dla każdej zmiennej. Jeden jest zawsze używany do regulacji zgrubnej, a drugi do precyzyjnej. Wyświetlacz KXN-505D pokazuje rozdzielczość setek mV dla napięcia i dziesiątek mA dla prądu.
Wyjścia zasilacza są galwanicznie odizolowane od masy. Zasilacz jest wyposażony w zabezpieczenie przeciwzwarciowe. Chłodzenie elementu kondycjonującego zapewnia wentylator z wylotem z tyłu obudowy. Jest to zasilacz impulsowy i dlatego nie jest tak ciężki jak inne zasilacze o tej samej mocy wyposażone w konwencjonalny transformator.
Dzięki napięciu 0-50 V nadaje się do zasilania urządzeń POE (power over ethernet) - jako zewnętrzny zasilacz routera PoE, do zasilania kamer, telefonii VoIP (telefony IP), bezprzewodowych punktów dostępowych AP (punkty dostępowe WiFi), nadaje się również do szkół, warsztatów i laboratoriów.
Parametry
| Źródło laboratoryjne |
|---|
| Typ źródła | przełączony |
| Podłączanie do komputera | nie |
| Symetryczne zasilanie | nie |
| Tryb źródłowy | CV (stałe napięcie)CC (prąd stały) |
| Mierniki | cyfrowy |
| Tętnienie napięcia | < 1 mVrms |
| Prąd tętnienia | 2 mArms |
| Stabilność | < 0,01±2mV |
| Izolacja galwaniczna od sieci zasilającej | tak |
| Temperatura robocza | -10°C do 40°C |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Wymiary (szerokość - wysokość - głębokość) [mm] | 125-150-275 mm |
| Waga opakowania [kg]: | 2 kg |
Więcej parametrów
| Źródło laboratoryjne |
|---|
| Typ źródła | przełączony |
| Podłączanie do komputera | nie |
| Symetryczne zasilanie | nie |
| Tryb źródłowy | CV (stałe napięcie)CC (prąd stały) |
| Mierniki | cyfrowy |
| Tętnienie napięcia | < 1 mVrms |
| Prąd tętnienia | 2 mArms |
| Stabilność | < 0,01±2mV |
| Izolacja galwaniczna od sieci zasilającej | tak |
| Temperatura robocza | -10°C do 40°C |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Wymiary (szerokość - wysokość - głębokość) [mm] | 125-150-275 mm |
| Waga opakowania [kg]: | 2 kg |