Sterowany zasilacz laboratoryjny impulsowy
Zhaoxin KXN-5010D o regulowanym napięciu
0 - 50V i prądzie
0 - 10A z cyfrowymi miernikami obu wielkości oraz sygnalizacją ograniczenia prądu (C.C.) i napięcia (C.V.). Zasilacz pracuje w trybach
CV, CC, aktualny stan sygnalizowany jest świeceniem odpowiednich diod LED pod wskaźnikami prądu lub napięcia. Do płynnej regulacji prądu i napięcia służą 2 potencjometry, przy czym potencjometr napięcia ma bardziej precyzyjny zakres. Wyświetlacz KXN-5010D pokazuje napięcie w setkach mV, a prąd w setkach mA.
Wyjścia zasilacza są galwanicznie odizolowane od masy. Zasilacz jest wyposażony w zabezpieczenie przeciwzwarciowe. Chłodzenie elementu kondycjonującego zapewnia wentylator z wylotem z tyłu obudowy urządzenia. Jest to zasilacz impulsowy i dlatego nie jest tak ciężki jak inne zasilacze o tej samej mocy wyjściowej wyposażone w konwencjonalny transformator.
Dzięki napięciu 0-50 V nadaje się do
zasilania urządzeń
POE (power over ethernet) - jako zewnętrzny zasilacz routera PoE, do zasilania kamer, telefonii VoIP (telefony IP), bezprzewodowych punktów dostępowych AP (punkty dostępowe WiFi), nadaje się również do szkół, warsztatów i laboratoriów.
Parametry
| Źródło laboratoryjne |
|---|
| Typ źródła | przełączony |
| Podłączanie do komputera | nie |
| Symetryczne zasilanie | nie |
| Tryb źródłowy | CV (stałe napięcie)CC (prąd stały) |
| Mierniki | cyfrowy |
| Dokładność pomiaru napięcia | ± 1 % |
| Dokładność pomiaru prądu | ± 1 % |
| Tętnienie napięcia | < 0,5% |
| Prąd tętnienia | < 0,5% |
| Stabilność | < 0,3% |
| Izolacja galwaniczna od sieci zasilającej | tak |
| Odporność izolacji | > 20MΩ |
| Temperatura robocza | -10°C do 40°C |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Wymiary (szerokość - wysokość - głębokość) [mm] | 200-155-330 mm |
| Waga opakowania [kg]: | 3.642 kg |
Więcej parametrów
| Źródło laboratoryjne |
|---|
| Typ źródła | przełączony |
| Podłączanie do komputera | nie |
| Symetryczne zasilanie | nie |
| Tryb źródłowy | CV (stałe napięcie)CC (prąd stały) |
| Mierniki | cyfrowy |
| Dokładność pomiaru napięcia | ± 1 % |
| Dokładność pomiaru prądu | ± 1 % |
| Tętnienie napięcia | < 0,5% |
| Prąd tętnienia | < 0,5% |
| Stabilność | < 0,3% |
| Izolacja galwaniczna od sieci zasilającej | tak |
| Odporność izolacji | > 20MΩ |
| Temperatura robocza | -10°C do 40°C |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Wymiary (szerokość - wysokość - głębokość) [mm] | 200-155-330 mm |
| Waga opakowania [kg]: | 3.642 kg |