| Napięcie wyjściowe | 0 ~ 30V |
| Prąd wyjściowy | 0 ~ 3A |
| Regulacja obciążenia | Napięcie <=0,01%+3mV, prąd <=0,2%+3mA |
| Regulacja na pusto | Napięcie <=0,01%+3mV, prąd <=0,1%+3mA |
| Tętnienia i szumy | Napięcie 1mV rms, prąd 3mA rms |
| Zasilanie | 115V/230V AC, 50/60Hz |
| Wymiary | 105 x 160 x 230 mm |
| Waga | 3 kg |
| Waga opakowania [kg]: | 3.815 kg |