Precyzyjny podwójny zasilacz laboratoryjny PS-6005D-II 2x60V/5A, 120V/5A, 60V/10A
Podwójny liniowy zasilacz regulowany PS-6005D-II 2 x 0-60V / 5A, dodatkowo z niezależnym zasilaczem 5V / 3A i czterema cyfrowymi miernikami, pozwalającymi na ustawienie napięcia w krokach co 10mV i kontynuacja tekstu
Kod produktu:
103072
Warianty:
na stanie (2-5 szt.)
Precyzyjny podwójny zasilacz laboratoryjny PS-6005D-II 2x60V/5A, 120V/5A, 60V/10A 103072 https://www.expresspak.pl/images/produkty/2/3232/presny-dvojity-laboratorni-zdroj-ps-6005d-ii-2x60v-5a-120v-5a-60v-10a_1529408644.jpg
Cena: 23601.24
Dostupnost: na stanie 2-5 szt.
Cena z VAT Cena bez VAT
szt.
Podwójny liniowy zasilacz regulowany PS-6005D-II 2 x 0-60V / 5A, dodatkowo z niezależnym zasilaczem 5V / 3A i czterema cyfrowymi miernikami, pozwalającymi na ustawienie napięcia w krokach co 10mV i prądu w krokach co 1mA. Oba zasilacze są sterowane całkowicie niezależnie i tak samo niezależnie - tzn. ich wyjścia są galwanicznie odseparowane. Aby połączyć wyjścia szeregowo lub równolegle, wewnątrz zasilacza znajduje się grupa przekaźników sterowanych parą przełączników (patrz rysunek). Kombinacja przełączników połączy odpowiednie zaciski niezbędne do konfiguracji: równoległej (0-60V/10A), szeregowej(0-120V/5A) lub symetrycznego zasilania ±(0-60)V/5A. Całkowita waga zasilacza, wynosząca 13,79 kg, wskazuje na odpowiednio duży transformator. Duży przekrój płyt transformatora i dwa wentylatory chłodzące umożliwiają ciągły pobór maksymalnego określonego prądu przy dowolnym ustawionym napięciu wyjściowym.
Parametry
Źródło laboratoryjne
Typ źródłaliniowy
Podłączanie do komputeranie
Symetryczne zasilanietak
Tryb źródłowyCV (stałe napięcie)CC (prąd stały)
Miernikicyfrowy
Izolacja galwaniczna od sieci zasilającejtak
Wymiary (szerokość - wysokość - głębokość) [mm]260-170-350 mm
Waga opakowania [kg]:14.72 kg
Więcej parametrów
Źródło laboratoryjne
Typ źródłaliniowy
Podłączanie do komputeranie
Symetryczne zasilanietak
Miernikicyfrowy
Waga opakowania [kg]:14.72 kg
Kup
na stanie6-25 szt.
Kod:
100001
Kup
na stanie1 szt.
Kod:
Podwójny liniowy zasilacz regulowany 2x0-30V/5A plus niezależny zasilacz 5V/3A do sterowania lub obwodów pomocniczych. Oba zasilacze są sterowane całkowicie niezależnie i równie niezależnie - to znaczy, że ich wyjścia są izolowane galwanicznie.
na stanie2-5 szt.
Podwójny liniowy zasilacz regulowany 2x0-60V/5A plus niezależny zasilacz 5V/3A do sterowania lub obwodów pomocniczych. Oba zasilacze są sterowane całkowicie niezależnie, a ich wyjścia są równie niezależne - to znaczy izolowane galwanicznie. Do szeregowego lub równoległego łączenia wyjść służy grupa przekaźników wewnątrz zasilacza, sterowanych parą przełączników (patrz rysunek).
Towar w drodze 31.05.2026
Oparty na transformatorze, sterowany cyfrowo laboratoryjny zasilacz prądu stałego z bardzo precyzyjną regulacją stabilizowanego napięcia i prądu. Napięcie zasilacza jest płynnie regulowane w zakresie od 0 do 30 V w setnych częściach wolta; w tysięcznych częściach ampera - tj. w miliamperach można wybrać ograniczenie prądu lub prąd w trybie prądu stałego.
na stanie6-25 szt.
na staniewięcej niż 25 szt.
Wydajny liniowy stabilizowany zasilacz laboratoryjny DC, wyposażony w klasyczny transformator. Zastosowanie potężnego transformatora znajduje odzwierciedlenie w zwiększonej wadze zasilacza; waga wynosi 7,4 kg. Zasilacz jest przystosowany do ciągłego obciążenia prądem 10 A przy dowolnej ustawionej wartości napięcia na zaciskach wyjściowych.