W pełni sterowane cyfrowo urządzenie do czyszczenia ultradźwiękowego SUR 48 D5. Mała ultradźwiękowa myjka domowa odpowiednia do czyszczenia biżuterii, okularów i innych małych przedmiotów. Model ten, w przeciwieństwie do innych wanien w tej samej klasie wydajności, jest praktycznie całkowicie bezgłośny. Pojemność wanny wynosi 800 ml po napełnieniu płynem czyszczącym do znaku MAX.
oprócz zastosowania usługi w czyszczeniu płyt głównych telefonów komórkowych (wymiary wanny pozwalają na czyszczenie płytek drukowanych wszystkich telefonów na rynku), możliwe jest oczywiście również czyszczenie biżuterii wykonanej ze złota, srebra, metalu, takiej jak łańcuszki na szyję, pierścionki, kolczyki, bransoletki, łańcuszki do zegarków. Ponadto monety, medale, odznaki, zawory, końcówki piór wiecznych, dysze drukarek, dysze, znaczki, okulary, szkła powiększające, ale także artykuły higieniczne - szczoteczki do zębów, protezy, aparaty ortodontyczne, głowice maszynki do golenia, maszynki do golenia. Na przykład podczas czyszczenia protez zębowych myjka ultradźwiękowa zmniejsza powstawanie kamienia nazębnego nawet o 75%, a tym samym przedłuża żywotność protezy.
Długość procesu czyszczenia można wybrać, wielokrotnie naciskając przycisk sterowania. Dostępnych jest pięć programów czasowych - 90, 180, 280, 380 lub 480 sekund. Po naciśnięciu przycisku ON rozpoczyna się proces czyszczenia, a pozostały czas jest odliczany na wyświetlaczu. Korpus wanny wykonany jest ze stali nierdzewnej, dzięki czemu do jej napełniania można używać nie tylko wody, ale także innych środków chemicznych odpowiednich do czyszczenia obiektu, w szczególności alkoholu etylowego lub izopropylowego. Przed uruchomieniem należy upewnić się, że wanna jest napełniona co najmniej w 1/2.
Parametry
| Ustawienie mocy rezonatora ultradźwiękowego | nie |
| Materiał wanny | stal nierdzewna |
| Ogrzewanie | nie |
| Timer | tak |
| Cyfrowy wyświetlacz parametrów | czas |
| Licznik dziennych uruchomień | nie |
| Licznik cykli całkowitych | nie |
| Pokrywa | tak |
| Kosz | tak |
| Zawór wylotowy | nie |
| Wymiary wewnętrzne wanny (długość-szerokość-głębokość) [mm] | 145-120-45 mm |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Waga opakowania [kg]: | 1.25 kg |
Więcej parametrów
| Ustawienie mocy rezonatora ultradźwiękowego | nie |
| Materiał wanny | stal nierdzewna |
| Ogrzewanie | nie |
| Timer | tak |
| Cyfrowy wyświetlacz parametrów | czas |
| Licznik dziennych uruchomień | nie |
| Licznik cykli całkowitych | nie |
| Pokrywa | tak |
| Kosz | tak |
| Zawór wylotowy | nie |
| Wymiary wewnętrzne wanny (długość-szerokość-głębokość) [mm] | 145-120-45 mm |
| Napięcie zasilania | 230V/50Hz |
| Waga opakowania [kg]: | 1.25 kg |