| Średnia | 14 mm (nierozciągnięty) |
| Rozmiar | M |
| Maksymalna długość po naciągnięciu | 65 mm |
| Kolor | pastelowy żółty (typowy dla esd) |
| Materiał | naturalna guma |
| Potrójne pranie | |
| Spełnia wymagania normy Mil STD 81705 B w testach statycznego rozpadu | |
| Rozciągliwość | do 600% |
| Wytrzymałość na rozciąganie | > 200Kg/cm2 |
| Waga opakowania [kg]: | 0.000615 kg |
| Średnia | 14 mm (nierozciągnięty) |
| Rozmiar | M |
| Maksymalna długość po naciągnięciu | 65 mm |
| Kolor | pastelowy żółty (typowy dla esd) |
| Materiał | naturalna guma |
| Potrójne pranie | |
| Spełnia wymagania normy Mil STD 81705 B w testach statycznego rozpadu | |
| Rozciągliwość | do 600% |
| Wytrzymałość na rozciąganie | > 200Kg/cm2 |
| Waga opakowania [kg]: | 0.000615 kg |
Przez ten czas przeszliśmy długą drogę.
Jeśli interesuje Cię nasza historia, czytaj więcej.
Dziękujemy za Wasze zaufanie!
Wpisz adres e-mail, którego używałeś do zakupów u nas. Wyślemy na niego instrukcje dotyczące resetowania hasła.
Dziękujemy za Twoją informację zwrotną.
Informacja zwrotna nie została wysłana z powodu błędnej weryfikacji.